«Uyuyan Güzeller» Stephen King

«Uyuyan Güzeller» Stephen KingYazar(lar) Stephen King
Kategori(ler) Korku
ISBN 9789752124172
Yıl 2023
Sayfa 752

«Uyuyan Güzeller» Stephen King için özet (Açıklama)

Bir kişi daha fazla hareket özgürlüğüne ve eylemleri için gerekçeye sahip olduğunda, inanılmaz şeyler yapmaya başlayabilir. İşte o zaman gerçek yüzü görünür hale gelir. İşte o zaman maskeler düşüyor. Ama bu maskenin altında ne olacak? «Uyuyan Güzeller» romanı, bir kriz durumunda olduğu kadar göreceli hareket özgürlüğü ve cezasızlığın olduğu bir ortamda insan davranışı temasını çok iyi yansıtıyor. Kitap Stephen King ve oğlu Owen tarafından yazılmıştır. Romanın fikri yeni, okurken tekrar hissi yok ve bu büyük bir artı. Bazı noktalarda Steven’ın el yazısını tanıyorsunuz ve bazı noktalarda Owen’ın açıklamalarına dikkat ediyorsunuz. Bir baba-yazar ve oğul ikilisi, mükemmel ve heyecan verici bir çalışmanın yaratılmasına yol açtı.

Küçük bir kasabada hayat, bir gün garip olaylarla şok olana kadar sessizce ve ölçülü bir şekilde akıyordu. Yaşı ne olursa olsun tüm kadınlar bir tür koza ile kaplı bir rüyaya düşer. Kimse bunun ne olduğunu ve neden olduğunu açıklayamaz. Mahalleli korkuyor. Kadınları uyandırmaya çalışan herkes yenilir ve kozayı kırarsanız inanılmaz vahşi bir öfkeyle karşılaşabilirsiniz. Ne kadar ileri giderseniz, durum o kadar ısınır. Ve sonra bu virüsten etkilenmeyen garip ve çok güzel bir kadın ortaya çıkıyor. O kim? Yardım edebilecek bir melek mi, yoksa bedendeki şeytan mı?

Yazarlar, şehirde hakim olan atmosferi ustaca anlatıyorlar, görünüşe göre siz de olayların bir parçasısınız. Roman, erkeklerin davranışlarını yansıtır ve karanlık taraflarını ortaya çıkarır. Bazıları sevgili kadınlarını tüm güçleriyle kurtarmaya çalışırsa, diğerleri özgürlüğün sevincini yaşar ve genel bir kafa karışıklığı ve panik atmosferinde silaha sarılmak ve iktidarı ele geçirmek için bir fırsat görür. İstemeden şöyle düşüneceksiniz: Bir gün gerçekte böyle bir şey olsaydı ne olurdu?


Kütüphanemizde «Uyuyan Güzeller» kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir veya Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

«Uyuyan Güzeller» Stephen King PDF E kitap indir

Rate article