Stephen King «Çılgınlığın Ötesi»

«Çılgınlığın Ötesi» Stephen KingYazar(lar) Stephen King
Kategori(ler) Korku
ISBN 9789754056075
Yıl 2023
Sayfa 512

OKU KITAP INDIR

Çılgınlığın Ötesi kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Stephen King’in “Çılgınlığın Ötesi” adlı kitabı, Rosie adında bir kadının çıkmaz bir durumdan kurtuluş mücadelesini anlatıyor. Rosie, kocası Norman’dan sürekli şiddet gören bir kadındır. Her geçen gün artan şiddet, onu fiziksel ve duygusal olarak mahvetmektedir. Kocası Norman, bir polis olması nedeniyle Rosie’nin kaçma şansı olmadığını düşünmektedir.

Ancak bir gün Rosie, içinde beklenmedik bir değişim hisseder. Kendine olan güveni artar ve cesaretini toplar. İçindeki güçlü irade, ona kaçma kararı almada yardımcı olur. İç sesi ona dur demeye çalışsa da Rosie, artık bu şiddet dolu hayattan kaçmanın vakti geldiğini düşünmektedir. Evini terk eder ve bilinmez bir geleceğe doğru adım atar.

“Çılgınlığın Ötesi,” Rosie’nin korkunç bir ilişkiden kurtuluş hikayesini anlatırken, aynı zamanda insanın içindeki gücün ve cesaretin ne kadar büyük olabileceğini vurguluyor. Stephen King’in kurgusal yeteneği ve karakter derinliği, okuyucuyu Rosie’nin hayatına çekiyor. Bu kitap, zorlu yaşam koşullarına meydan okuma ve özgürlüğe doğru bir yolculuk hikayesi arayan herkes için ilgi çekici bir okuma sunuyor.


Stephen King «Çılgınlığın Ötesi» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Stephen King «Çılgınlığın Ötesi» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Stephen King «Çılgınlığın Ötesi» online kitap pdf türkçe oku