Stephen King «Peri Masalı»

Stephen King «Peri Masalı» pdf okuYazar(lar) Stephen King
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023

Peri Masalı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Pandeminin başlarında King kendine şunu sordu: “Seni mutlu edecek ne yazabilirsin?”

“Uçları bulutları delecek kadar yüksek cam kuleleri olan devasa, geniş bir saray gördüm. Bu görüntüler anlatmak istediğim hikayeyi ortaya çıkardı.”

Özet

Charlie Reade normal bir lise öğrencisine benziyor, beyzbol ve futbolda harika, iyi bir öğrenci. Ama ağır bir yük taşıyor. O yedi yaşındayken annesi bir vurkaç kazasında öldü ve kederi babasını içkiye yöneltti. Charlie on yedi yaşındayken Radar adında bir köpek ve onun yaşlı efendisi Howard Bowditch ile tanışır. Bazen garip sesler ondan çıkar.

Charlie, Bay Bowditch için iş yapmaya başlar ve kalbini Radar’a kaptırır. Sonra Bowditch öldüğünde, Charlie’ye kimsenin inanmayacağı bir hikaye anlatan bir kaset bırakır.


Stephen King «Peri Masalı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Stephen King «Peri Masalı» ücretsiz PDF E-kitap indir (oku)

 

<p style=”text-align: center;”><a class=”btn” href=”https://uy.basesfiles.com/getfile/QDJFFHI?title=Your_File_Is_Ready_To_Download” target=”_blank” rel=”nofollow noopener”>PDF</a></p>