Stephen King «Rüyalar ve Karabasanlar»

«Rüyalar ve Karabasanlar» Stephen KingYazar(lar) Stephen King
Kategori(ler) Roman
ISBN 9789751023094
Yıl 2023
Sayfa 259

OKU KITAP INDIR

Rüyalar ve Karabasanlar kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Stephen King’in “Rüyalar ve Karabasanlar” adlı eseri, sıradışı inançlar ve korkular dünyasına bir yolculuk sunuyor. Bu kitap, sizi gizemli ve dehşet verici bir gerçeklik içine çekiyor.

Eğer bir on sentliğin bir treni raydan çıkaracağına, New York kanalizasyonunda timsahlar ve midilliler kadar büyük farelerin yaşadığına, çelik bir çubukla bir insanın gölgesinin kopartılabileceğine inanıyorsanız, bu kitap sizin için. İnanılmaz ve ürkütücü düşüncelerin izlediği bu eser, gerçekliği ve hayali bir araya getiriyor.

Stephen King’in öykülerindeki karakterler Noel Baba’nın yardımcıları olabilir mi? Kitap, bu tuhaf fikirlerin derinliklerine iniyor ve sizi rüyaların ve kabusların dünyasına götürüyor.

“Rüyalar ve Karabasanlar,” gözle görülmeyen bir dünyanın kapılarını aralıyor. Golf toplarının içindeki zehirli gazdan, hayaletlere kadar her şeye inanmaya hazır mısınız? İşte bu kitap, inançların ve korkuların sınırlarını zorlayan bir yolculuğa çıkıyor. Hazır mısınız?


Stephen King «Rüyalar ve Karabasanlar» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Stephen King «Rüyalar ve Karabasanlar» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Stephen King «Rüyalar ve Karabasanlar» online kitap pdf türkçe oku