Stephen King «Kuşku Mevsimi»

«Kuşku Mevsimi» Stephen KingYazar(lar) Stephen King
Kategori(ler) Fantastik
ISBN 9789752120075
Yıl 2023
Sayfa 424

OKU KITAP INDIR

Kuşku Mevsimi kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Stephen King’in roman «Kuşku Mevsimi» yazar için alışılmadık bir tarzda yazılmıştır. Kendisi bunun hakkında konuştu. Yazar bu koleksiyonu yaratmaya karar verdiğinde, zombiler, canavarlar veya başka bir mistik bileşen olmayacağı için bu kitabın diğer çalışmalarından çarpıcı bir şekilde farklı olacağı gerçeğine tam olarak odaklanmak istedi. Bu hikayeler sıradan insanların hayatlarını aydınlatıyor.

Koleksiyon, farklı mevsimlerle ilgili dört hikaye içeriyor. Ve her sezon korkunç bir şey oldu. Dört hikayeden üçü, iyi eleştiriler alan ilginç filmlere dönüştürüldü ve birçoğu bu kitabı okumak için motive oldu.

İlkbaharda başarılı bir bankacı karısını ve onun sevgilisini öldürmekle suçlandı. Ama yapmadı. Şimdi hayatını hapishanede, acımasız kuralların hüküm sürdüğü en korkunç hapishanelerden birinde geçirmek zorundadır. Ama o kadar kolay pes edemeyecek kadar dışarı çıkıp hayatı dolu dolu yaşamak istiyor.

Yaz aylarında, mükemmel bir öğrenci, sessiz, umut verici, garip ve korkunç bir oyuna başladı. Her zaman Nazi suçluyla iletişim kurarak savaş sırasındaki faaliyetlerinin en küçük ayrıntılarını ortaya çıkarır. Bundan özel bir zevk alıyor.

Sonbaharda, karakterleri henüz tam olarak oluşmamış dört genç, aşılmaz çalılıkların arasından yola çıkar. Cesedi görmek istiyorlar. Bu nedir – can sıkıntısı mı yoksa ruhta bir tür sapma mı? Ama her biri için bu bir tür macera.

Kışın garip bir kulübün üyeleri garip bir hikaye duydu. Ve ürpertici. Genel olarak, kulüplerinde kendi hayatlarından veya arkadaşlarının hayatlarından hikayeler anlatmak ve olayları paylaşmak adettendir. Ancak bekar bir hamile kadının hikayesi korkunç çıktı ve uzun süre hatırlanacak.


Stephen King «Kuşku Mevsimi» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Stephen King «Kuşku Mevsimi» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Stephen King «Kuşku Mevsimi» online kitap pdf türkçe oku

Rate article