Stephen King «Duma Adası»

«Duma Adası» Stephen KingYazar(lar) Stephen King
Kategori(ler) Fantastik
ISBN 9789752109636
Yıl 2023
Sayfa 688

OKU KITAP INDIR

Duma Adası kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Stephen King’in «Duma Adası» kitabı, ana karakterin korkunç bir felaketten kurtulmak zorunda kaldığı ve ardından iyileşemediği harika bir psikolojik roman. Kral, kahramanın düşüncelerinin ayrıntılı bir açıklaması aracılığıyla, doğanın tüm doğasını ve nasıl olabileceğini gösterir. Kabus olarak tanımlanabilecek daha fazla yazılı kitap, çeşitli yorumlarda doğruluk. Birincisi, gerçekte olayların bir dehşete dönüştüğü kitaplarınız, ikincisi ise dehşettir ve bu kitap ikinci kohorta aittir.

Romanın kahramanı İnşaatçı Edgar Freemantle, korkunç bir araba kazası geçirir. Sonuç olarak, Edgar sağ elini soktu ve önemli bir beyin hasarı geçirdi. Yenisinde kontrol edilemeyen saldırganlık saldırıları ortaya çıkmadan önce durdular. Karısı ondan bu yüzden boşandı. 25 yıl aşk yaşadılar. Bu arada Stephen King’in «Duma Adası» kitabını sitemizden online olarak okuyabilirsiniz.

Kahraman, kazanın zihinsel mirasından kurtulmak için bir psikoterapist tutmaya başlar. Edgar’a öfke nöbetlerini bastırmak için bir oyuncak bebek verir ve ona gitmesini tavsiye eder.Kahraman, bu yolculuğun nasıl biteceğini henüz bilmeden öyle yapar.


Stephen King «Duma Adası» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Stephen King «Duma Adası» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Stephen King «Duma Adası» online kitap pdf türkçe oku