Stephen King «Hayvan Mezarlığı»

«Hayvan Mezarlığı» Stephen KingYazar(lar) Stephen King
Kategori(ler) Korku
ISBN 9789754051520
Yıl 2022
Sayfa 375

Hayvan Mezarlığı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

«Hayvan Mezarlığı», yazar Stephen tarafından Amerika’daki en popüler hastalıklardan biridir. Kitabın konusu, Louis Creed’in adına ve ailesinin doktoruna dayanıyor: karısı, Ellie’nin kızı ve küçük bir oğlu. Ailenin Winston Churchill adında bir de kedisi var. Hayatlarına temiz bir sayfa açmayı planladıkları yeni bir eve taşınırlar. Taşındıktan sonra, bir komşuyla tanışırlar – yardımsever yaşlı karı koca.

En tatlı yaşlı adam, Creeds’e mezarlıklar ve evcil hayvan mezarlıkları arasındaki çevre dostu cazibe merkezlerini göstermeye karar verene kadar her şey yolundaydı. Tabii ki, yetişkinler zaten ölümün var olduğunu ve ondan hiçbir yerde saklanamayacağınızı gayet iyi biliyorlar, ancak mezarlıklarında bile, bırakın 7 yaşına yeni giren küçük Ellie’yi, acı verici bir izlenim bırakıyorlar.

Aynı düşünce kitapta kırmızı bir iplik gibi işliyor. Ölülerin ölü bulunması daha iyidir, çünkü televizyonda kimin bulunacağı bilinmiyor, Kitapta eşit derecede önemli başka birçok düşünce var ama hepsi sonunda ölüm ve ölüm konusunda birleşiyor.

King kendisini yalnızca gerçek bir “korku kralı” olarak değil, aynı zamanda ince dilli, ponkosut, pokusyuto olan iyi bir filozof olarak da gösterdi, sevilen birini gençlikte ve yaşlılıkta kaybetmenin hiç de öyle olmadığı ortaya çıktı. aynı şey. Başka bir dünyaya giden yaşlılar, bir an önce yakınlarına ve sevdiklerine kavuşmayı umuyor. Üzülmezler, bu yüzden ölüyorlar, yas tutmuyorlar, bu yüzden ölüyorlar, bu yüzden ölüyorlar Ve akrabalarını ve sevdiklerini kaybeden gençler, düşünceden şunu keşfederler ” bir daha asla. Farklı yaşlarda aynı sorunların algılanmasındaki fark çok büyük. Ve King bunu mümkün olan en iyi şekilde göstermek için bir araya getirdi. Romanında en küçüğünden en yaşlısına kadar çeşitli yaşlardan su karakterlerine sahip olmasına şaşmamalı. Ve her birinin kendi psikolojisi var!


Stephen King «Hayvan Mezarlığı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Stephen King «Hayvan Mezarlığı» ücretsiz PDF E-kitap indir (oku)

PDF

Автор Название книги online kitap pdf türkçe oku

Rate article