Stephen King «Ceset»

«Ceset» Stephen KingYazar(lar) Stephen King
Kategori(ler) Edebiyat
ISBN 9789754050627
Yıl 2023

OKU KITAP INDIR

Ceset kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Stephen King’in “Ceset” adlı eseri, küçük bir kasabada yaşayan dört cesur çocuğun hikayesini anlatıyor. Bu hikaye, merakın ve dostluğun gücünü keşfeden gençlerin unutulmaz yolculuğunu dile getiriyor.

Küçük kasabalarında yaşayan bu dört çocuk, kasabalarının 30 mil ötesinde bir ceset olduğunu öğrenirler. Merakları ve cesaretleri, onları bu uzun ve gizemli yolculuğa sürükler. Cesedi görmek için yola koyulan bu gençler, sıradanlıklarından çıkarak macera dolu anlarla dolu bir serüvene adım atarlar.

Stephen King’in büyülü kaleminden çıkan bu hikaye, gençlerin aralarındaki bağları güçlendiren ve onları olgunluğa doğru ilk adımlarını atmaya zorlayan bir yolculuğu anlatıyor. “Ceset,” okuyucularını gizem ve merak dolu bir serüvene davet ediyor. Bu kitap, gençlerin dünyasını ve dostluğun değerini anlamak isteyen herkes için bir zorunluluk. Ne olursa olsun, bu hikaye sizi içine çekecek ve unutulmaz bir yolculuğa çıkaracak.


Stephen King «Ceset» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Stephen King «Ceset» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Stephen King «Ceset» online kitap pdf türkçe oku

Rate article