Stephen King «Anahtar Deliğinden Esen Rüzgar»

«Anahtar Deliğinden Esen Rüzgar» Stephen KingYazar(lar) Stephen King
Kategori(ler) Korku
ISBN 9789752115705
Yıl 2023
Sayfa 328

OKU KITAP INDIR

Anahtar Deliğinden Esen Rüzgar kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Stephen King’in «Anahtar Deliğinden Esen Rüzgar», Kara Kule kitap serisine harika bir ektir. Kitap, döngünün bitiminden sonra yazılmıştır, ancak kronolojik olarak dördüncü ve beşinci bölümler arasındadır. Bu romandan, ana karakter Roland’ın kişiliği, annesinin ölümü ve yaşadığı duygular hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Kitap ayrıca onun ölümünden sonra olanları da anlatıyor. Strelok’un kaderinde çok önemli bir şey hakkında bilgi edinme fırsatı sağlar.

Anlatı alışılmadık bir şekilde inşa edilmiştir, bir tür iç içe geçmiş oyuncak bebek, bir hikaye içinde iki hikaye. Bu nedenle kitapta her biri özel bir anlam taşıyan üç olay örgüsü ayırt edilebilir. Roland, ikinci ka-teti ile birlikte Kara Kule’ye olan yolculuğuna devam ediyor. Yolda bir fırtınaya yakalanırlar ve küçük bir kasabada durmak zorunda kalırlar. Bu mola sırasında Roland, annesinin ölümünden sonra başına gelenleri anlatır. Hikayesi, affetmek hakkında düşünmenizi sağlar.

Shooter, arkadaşı Dekarri ile birlikte Debaria şehrinin tüm sakinlerini korkutan bir kurt adamı yakalamak zorunda kaldı. Orada çocukla tanıştı ve ona çok büyülü olmayan ve açıkça uydurulmuş uzun bir hikaye anlattı. Çok gerçekçi ve hayatta ihanete, cinayete, zulme yer olduğunu ama aynı zamanda içinde her zaman iyilik, yardım, sevgi ve özveri olacağını gösteriyor.


Stephen King «Anahtar Deliğinden Esen Rüzgar» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Stephen King «Anahtar Deliğinden Esen Rüzgar» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Stephen King «Anahtar Deliğinden Esen Rüzgar» online kitap pdf türkçe oku