Maral Atmaca “Yaralasar”

"Yaralasar" Maral AtmacaYazar(lar) Maral Atmaca
Kategori(ler) Roman
ISBN 9786257077804
Yıl
Sayfa 448

OKU KITAP INDIR

Yaralasar kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Maral Atmaca’nın etkileyici romanı “Yaralasar”, hayatın zorluklarıyla başa çıkmaya çalışan bir kızın hikayesini anlatıyor.

Sedef, yetiştirme yurdunda büyürken, bir gece tüm hayatı değişen bir olayın tanığı olur. Yirmi dokuz çocukla birlikte “damgalanır” ve bu olay sonrasında kaçarak sokaklarda yaşamaya başlar. Ancak hayatı peşini bırakmaz ve kötü şansıyla başa çıkmak zorunda kalır.

Sedef’in karşısına çıkan seçeneklerden biri, kaçıp kurtulmaktır. Ancak beklenmedik bir olay, onu tekrar geçmişiyle yüzleşmeye zorlar. Damgacının yıllar sonra ortaya çıkmasıyla, Sedef’in hayatı bir kez daha alt üst olur.

“Yaralasar”, okuyucuyu bir genç kızın mücadele dolu hikayesine sürüklerken, umut ve direniş temasını işler. Maral Atmaca’nın etkileyici anlatımı ve karakter derinliği, okuyucuyu romanın içine çekerken, Sedef’in yaşadığı zorluklar karşısında nasıl güçlendiğini ve büyüdüğünü gözler önüne serer.

Bu roman, hayatın zorluklarına ve mücadelelerine dair çarpıcı bir portre çizerken, umudu ve direnişi de asla kaybetmemenin önemini vurgular. “Yaralasar”ı okuyarak, Sedef’in yaşam mücadelesindeki gücünü ve kararlılığını keşfetmeye hazır olun.


Maral Atmaca “Yaralasar” kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Maral Atmaca “Yaralasar” ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Maral Atmaca “Yaralasar” online kitap pdf türkçe oku