Maral Atmaca «Ötanazi Okulu 4»

Maral Atmaca «Ötanazi Okulu 4»Yazar(lar) Maral Atmaca
Kategori(ler) Aksiyon, Macera, Fantastik
Yıl 2023
Sayfa 400

Ötanazi Okulu 4 kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Maral Atmaca’nın “Ötanazi Okulu 4” adlı romanı, ölüm ve hayat arasındaki ince çizgide yaşanan sıradışı bir savaşın epik finalini sunuyor.

Ötanazi Okulu’ndaki mahkûmlar, karanlık ve tehlikeli bir savaşın içinde son adımı atmışlardır. Artık geri dönüş yoktur, sadece yeni bir başlangıç veya ölüm vardır. İsyancılar, yıllarca süren otoriteye karşı son bir başkaldırıda bulunurlar ve artık birbirlerine güvenmekten başka seçenekleri yoktur.

Ana karakter Yeşil, artık zayıf kalbiyle değil, yeni düşmanlarla ve değişen kaderleriyle başa çıkmak zorundadır. Serumun etkisi altında olan herkes, acımasız ve kontrolsüz duygularla hareket eden düşmanlara karşı savunmasızdır. Zaman daralmaktadır, her saniye yeni bir yıkımın habercisidir.

Ötanazi Okulu’nun son kitabı, tehlikenin ve gizemin doruk noktasına ulaştığı bir final sunuyor. Sırlar çözülürken, karakterler son bir direnişle karşı karşıyadır. Bu, ölüm ve yaşam arasındaki son savaş ve son direniştir.


Maral Atmaca Ötanazi Okulu 4 kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe PDF|MOBI|EPUB indir yandex veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Maral Atmaca «Ötanazi Okulu 4» ücretsiz PDF E-kitap indir (oku)

Rate article