Maral Atmaca «Öyle Bir Uğradım»

Maral Atmaca «Öyle Bir Uğradım» pdf indirYazar(lar) Maral Atmaca
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 416

OKU KITAP INDIR

Öyle Bir Uğradım kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Bir Sabah Vakti Seni Bulmak, Uykudan Uyanmak Gibiydi.
Gerçekliği Sorgulatan, Rüyada Mıyım Diye Düşündüren Bir Anın Başlangıcı Gibi…
Rüya Değildi, Oradaydın. Seni Göreceğim Kadar Yakın, Sana Ulaşamayacağım Kadar Uzak…
Ama Oradaydın.

Ukde Annesi Gözleri Önünde Babasını Öldürdüğünde, Bir Yıl Boyunca Bu Olayın Matemiyle Yaşamak Zorunda Kalır. Artık Annesi Hapiste, Babası İse Mezardadır. Sevdiklerini Sonsuza Kadar Kaybettiğini Düşünürken Trajik Bir Kaza Sonucu Kendini Bir Anda 1998 Yılında, Yani Yirmi Beş Yıl Öncesinde Bulur. Zamanın Bu Noktasında Anne Ve Babası Henüz Evli Değillerdir Ve Ukde, Ana Rahmine Bile Düşmemiştir. Onların Evlenmesinin Nedeni Annesinin Ukde’ye Hamile Kalmasıdır. Bunu Fark Ettiğinde İse Kendi Doğumunu Engellemenin Peşine Düşer. Onları Bir Araya Getiren Karşılaşmaları Ortadan Kaldırdığında Annesini Hapisten, Babasını Da Mezardan Kurtaracağına İnanıyordur. Planını Uygulamak İçin Babasının Yakın Arkadaşı Eflah’ın Evinde Dadı Olarak İşe Girer Ama Bu Çok Da İyi Bir Fikir Değildir Çünkü Konu Aşk Olunca Tüm Tabular Yıkılmaya Mahkûmdur.

Yaralasar Ve Ötanazi Okulu Serileriyle Okurların Büyük Beğenisini Kazanan Maral Atmaca, Öyle Bir Uğradım İle Okurları Günümüzden Geçmişe Uzanan Sıra Dışı Bir Dünyanın İçine Çekiyor.

“Doğru İnsanı Yanlış Zamanda Bulmak, Birine Verilen En Büyük Ceza Olmalı.”


Maral Atmaca «Öyle Bir Uğradım» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Maral Atmaca «Öyle Bir Uğradım» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Maral Atmaca «Öyle Bir Uğradım» online kitap pdf türkçe oku