Maral Atmaca «Ötanazi Okulu 2»

Maral Atmaca «Ötanazi Okulu 2»Yazar(lar) Maral Atmaca
Kategori(ler) Aksiyon, Macera, Fantastik
Yıl 2023
Sayfa 400

Ötanazi Okulu 2 kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Maral Atmaca’nın “Ötanazi Okulu 2” adlı romanı, ölüm ve yaşam arasındaki ince çizgiyi keşfetmeye davet ediyor.

Ölümün kabullenilmesi, yaşamın tadını çıkarmanın anahtarıdır. Ana karakter Yeşil için, suikastçının hayatına girmesi, ölümün yaklaştığı bir durağa benzemektedir. Bu durak, onun için bir nevi son sığınak gibi, çorak ama güvenli bir limandır.

Ancak zaman hızla tükenmektedir. Yeşil, kalbinin ömrünün sona erdiği gerçeğiyle yüzleşmek zorundadır. Herkesin ölesice istediği bir kalbin taşıyıcısı olmanın bedeli ağırdır, ve Yeşil bu bedeli ödemektedir – o kalbin içinde yaşamayı kabullenmek.

Ötanazi Okulu, tehlike ve gizem dolu duvarları arasında yeni sırlara kapı aralayan bir yerdir. Maral Atmaca, okurları bu gerilim dolu dünyaya davet ediyor ve Yeşil’in iç dünyasındaki karmaşık duyguların peşine düşmeye çağırıyor.

“Kabul etmek istemediğim tek şey onun beni yaşattığı ve benim dışımdaki herkesi öldürdüğüydü. Cennet ve cehennem tek bir vücutta hüküm süremezdi.” Bu roman, ölüm ve yaşamın derinliklerine inmek için cesur bir yolculuk sunuyor.


Maral Atmaca Ötanazi Okulu 2 kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe PDF|MOBI|EPUB indir yandex veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Maral Atmaca «Ötanazi Okulu 2» ücretsiz PDF E-kitap indir (oku)

Rate article