Maral Atmaca «Ötanazi Okulu 1»

Maral Atmaca «Ötanazi Okulu 1» pdf indir ücretsizYazar(lar) Maral Atmaca
Kategori(ler) Aksiyon, Macera, Fantastik
Yıl 2023
Sayfa 400

Ötanazi Okulu 1 kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Maral Atmaca’nın “Ötanazi Okulu 1” adlı romanı, okurları karanlık ve gizem dolu bir dünyanın içine çekiyor.

Ötanazi Okulu, adını ölümden alan, sırlarla dolu bir yerdir. Ana karakter Yeşil, bu okulda hayatta kalmaya çalışan bir genç kızdır. Okul, idam mahkûmlarının bulunduğu karanlık bir yerdir, ve Yeşil için hayatta tutunmak hiç de kolay değildir.

Yeşil’in kalbi, birçok kişi tarafından aranan bir hazinedir, dahil olduğu aile dahi. Babası, Yeşil’in kalbini isteyenlerden biridir ve bu tehlikeli olaylar zincirini başlatır. Okula gönderilen gizemli bir suikastçıyla birlikte işler daha karmaşık hale gelir.

Maral Atmaca, okurları bu aksiyon dolu dünyanın içine çekiyor ve sırlarla dolu karanlık koridorlarda aydınlatılması gereken gizemleri keşfetmeye davet ediyor. “Ötanazi Okulu 1”, cesaretin ve hayatta kalmanın ötesindeki bir dünyada geçen bir hikaye sunuyor.

“Önemli olan ölüme gönüllü olmak değil, ölümün bile ötesine geçen bir cesarete sahip olmaktır.” Bu kitap, okurları bu cesaret dolu yolculuğa çıkarıyor.


Maral Atmaca Ötanazi Okulu 1 kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe PDF|MOBI|EPUB indir yandex veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Maral Atmaca «Ötanazi Okulu 1» ücretsiz PDF E-kitap indir (oku)

PDF