Maral Atmaca «Ötanazi Okulu 3»

Maral Atmaca «Ötanazi Okulu 3» pdf indir ücretsizYazar(lar) Maral Atmaca
Kategori(ler) Aksiyon, Macera, Fantastik
Yıl 2023
Sayfa 400

Ötanazi Okulu 3 kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Maral Atmaca’nın “Ötanazi Okulu 1” adlı romanı, okurları karanlık ve gizem dolu bir dünyanın içine çekiyor.

Maral Atmaca’nın “Ötanazi Okulu 3” adlı romanı, ölüm korkusuyla başa çıkmaya çalışan ana karakter Yeşil’in sıradışı macerasını sürdürüyor.

Yeşil, Ötanazi Okulu’ndan kaçmaya çalışırken, beklenmedik bir yerde saklanmak zorunda kalır. Hayatının zehirleyicisi, sevdiklerine acı çektiren ve hastalıklı kalbini naklettiği kişiyle yüzleşme zamanı gelir. Artık gerçekleri öğrenme ve özledikleriyle yüzleşme vaktidir.

Ölümün her an yaklaştığı bir dünyada yaşayan Yeşil için yeni korkularla başa çıkma zamanıdır. Aksiyon ve gerilim, serinin üçüncü kitabında daha da artar, ve okuyucuları sürükleyici bir hikayenin içine çeker.

“Buradayım; senin dünyanda, senin evinde, belki de ilk adımlarını attığın bir yerde. Bir yanım burada seni bekliyor ama bir yanım da gelmenden ölesiye korkuyor ama sen yine de gel.” Bu roman, ölüm ve yaşam arasındaki ince çizgiyi keşfederken, karakterlerin içsel mücadelesini ve değişen kaderlerini anlatıyor.


Maral Atmaca Ötanazi Okulu 3 kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe PDF|MOBI|EPUB indir yandex veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Maral Atmaca «Ötanazi Okulu 3» ücretsiz PDF E-kitap indir (oku)

PDF