Beyza Alkoç «Kalp Muhafızı 2»

Beyza Alkoç «Kalp Muhafızı 2»Yazar(lar) Beyza Alkoç
Kategori(ler) Edebiyat, Roman
Yıl 2023
Sayfa 320

Kalp Muhafızı 2 kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Beyza Alkoç’un “Kalp Muhafızı” serisinin nefes kesen ikinci kitabı, savaşların gölgesinde bir aşkın devam eden mücadelesini anlatıyor. Krallıklar arası savaşlar sona ermiş olsa da, Sara ve Hazar’ın kalplerindeki savaş daha yeni başlıyor. Bu derin ve karmaşık aşk hikayesi, sırlar, ihanetler ve tutkulu bir aşkın iç içe geçtiği büyüleyici bir evrende geçiyor.

Sara, Hazar’ın ustalıkla sakladığı sırları öğrendikçe kendini beklenmedik bir kâbusun içinde bulur. Bu sırada Hazar, yaşananların ortasında acı dolu bir çaresizliğe sürüklenir. Aşkları, kahır ve hüzünle sınanırken, Sara umutlarının yavaş yavaş çatırdadığını hisseder. “Kalp Muhafızı 2”, okuyuculara aşkın zorluklar karşısında nasıl bir sınavdan geçtiğini dramatik ve sürükleyici bir dille sunuyor.

Kitap, bizi yalnızca geçmişin derinliklerine değil, aynı zamanda insan ruhunun en karanlık köşelerine de götürüyor. “Herkes içinde kendi krallığını taşır” fikriyle yola çıkan Beyza Alkoç, okuyucuları Hazar ve Sara’nın kişisel krallıklarındaki iniş ve çıkışlara tanık etmeye davet ediyor. Aşkın ve fedakârlığın, ihanet ve umudun hikayesi, “Kalp Muhafızı 2″de tüm renkleriyle ön plana çıkıyor.

Peki, aşk masallarının her zaman mutlu sonla bittiğine dair inancımız bu hikayede nasıl sınanacak? Sara ve Hazar, kendi içlerindeki krallıkları yıkıp yeniden inşa edebilecekler mi? “Kalp Muhafızı” serisinin bu ikinci kitabı, okuyucuları aşkın en derin sırlarına ve acımasız mücadelesine davet ediyor. Beyza Alkoç, bu eserle kalbinizi fethetmeye hazır.


Beyza Alkoç «Kalp Muhafızı 2» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Beyza Alkoç «Kalp Muhafızı 2» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF