«No.26» Beyza Alkoç

«No.26» Beyza AlkoçYazar(lar) Beyza Alkoç
Kategori(ler) Aşk
Yıl 2023
Sayfa

Oku

«No.26» Beyza Alkoç için özet (Açıklama)

Beyza Alkoç’un “No.26” adlı eseri, internet fenomeni Mine ve genç kızların yeni sevgilisi Efe Duran arasında şekillenen heyecan dolu bir hikayeyi anlatıyor. Yeşil Küpeli Kız takma ismiyle milyonlarca takipçiye ulaşan Mine’nin yeni hedefi ise Efe Duran. Ancak bu hedef, ona beklenmedik bir aşkın kapılarını açacak.

“No.26” adlı bu kitap, aşkın ve tutkunun peşinde koşan genç bir kadının hikayesini anlatıyor. “Ben notalarını değil seni istiyorum Efe…” sözleriyle, Mine’nin Efe’ye duyduğu aşkı ve tutkuyu gözler önüne seriyor.

Beyza Alkoç, okuyucusuna eşsiz bir yaz macerası vaat ediyor. “No.26” ile bu maceranın bir parçası olmaya hazır mısınız? Bu kitap, sadece bir aşk hikayesi değil, aynı zamanda genç bir kadının hayallerini, hedeflerini ve aşka dair umutlarını anlatıyor.

“No.26” adlı kitap, 336 sayfadan oluşmakta olup, sitemiz üzerinden PDF, epub veya e-kitap formatlarında indirebilirsiniz. Eğer aşkın ve tutkunun peşinden gitmeye, beklenmedik olayların içinde kendinizi bulmaya hazırsanız, Beyza Alkoç’un bu eserini okumanızı tavsiye ederiz.

“No.26” ile Mine’nin hayatına, aşkına ve Efe’ye olan duygularına tanıklık etmek için daha fazla beklemeyin. Bu kitap, sizi sadece bir hikayeye değil, aynı zamanda unutulmaz bir maceraya davet ediyor. Beyza Alkoç’un “No.26” kitabını indirin ve bu eşsiz maceranın bir parçası olun.


Kütüphanemizde «No.26» kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir veya Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

«No.26» Beyza Alkoç PDF E kitap indir

Rate article