Beyza Alkoç «Asansör»

Beyza Alkoç «Asansör» pdf okuYazar(lar) Beyza Alkoç
Kategori(ler) Gerilim, Korku
Yıl 2023
Sayfa 300

OKU KITAP INDIR

Asansör kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Beyza Alkoç’un eğlenceli kitabı “Asansör,” ilginç ve sıcak bir aşk hikayesini anlatarak okurları büyüleyen bir eserdir. Bu kitap, bir kadının hayatının dönüm noktası olan evlilik gününde başlayan, otel asansöründe mahsur kalan iki çiftin hikayesini merkeze alıyor.

Her şey, balayı için aynı oteli tercih eden iki çiftin yolu kesiştiğinde başlar. Ancak sıradışı bir olay, bu iki çiftin damadının ve gelininin asansörde sıkışıp kalmalarına neden olur. Bu beklenmedik durum, içinde birbirlerini daha yakından tanıma fırsatı saklı tutar.

“Asansör,” sıcakkanlı bir aşkın, tesadüfün ve romantizmin hikayesini anlatırken okuyucularını güldürüyor ve duygulandırıyor. Beyza Alkoç’un kıvrak kalemi, bu sıradışı buluşmanın ve asansörde başlayan aşkın her anını canlı ve eğlenceli bir şekilde sunuyor.

Eğer siz de sıradışı bir aşk hikayesine tanıklık etmek ve gülümsemek istiyorsanız, “Asansör” tam size göre bir kitap. Bu eğlenceli ve romantik hikaye, sizi içine çekecek ve baş karakterlerle birlikte heyecanlı bir yolculuğa çıkaracak. Beyza Alkoç’un kaleminden çıkan bu kitabı okurken, aşkın ve tesadüflerin ne kadar güçlü bir etkiye sahip olabileceğini göreceksiniz.


Beyza Alkoç «Asansör» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Beyza Alkoç «Asansör» ücretsiz PDF E-kitap indir

Rate article

 1. İpek yılmaz

  Muhteşem bir kitaptı 👍😘

  Cevapla
 2. Nisanur

  Güzel bir kitap

  Cevapla
 3. Nisanur

  Harika ben çok begendim beyza abla ztn harika kitaplar yazıyor bayildiiiim

  Cevapla
 4. gizem

  kitabı okumayı istiyorum.

  Cevapla