«Daire 7» Beyza Alkoç

«Daire 7» Beyza AlkoçYazar(lar) Beyza Alkoç
Kategori(ler) Aşk
Yıl 2023
Sayfa

«Daire 7» Beyza Alkoç için özet (Açıklama)

“Daire 7”, Beyza Alkoç’un başyapıtlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. “No.26” adlı kitabında başlayan Mine ve Efe’nin hikayesi, “Daire 7″de devam ediyor. Yazar, okuyucularını Kardelen Sokak, No. 26, Daire 7’ye, hikayelerinin başladığı yere götürüyor. Bu adres, Mine’nin acıları ve umutlarını saklıyor. Ancak soru şu ki, bu adres yeni bir başlangıç mı olacak, yoksa geçmişin hatıraları onları engelleyecek mi?

“Daire 7″ye hoş geldiniz. Burada misafir değil, ev sahibisiniz. Acılar, bilgelikler ve tecrübelerle dolu sırt çantasını taşıyan herkesin kendine ait bir yeri var burada. Kimimiz daha ağır yük taşıyor, kimimiz daha hafif. Ancak hiçbiri, çantasını bir kenara bırakmadıkça tamamen özgür olamıyor.

“Daire 7″de, hayatın acımasızlığına ve adaletsizliğine rağmen umudu bulmayı öğreneceksiniz. Beyza Alkoç’un bu kitabında, her birimizin yükünü, acılarını ve umutlarını bulacaksınız.

“Daire 7” – her birimiz için bir başlangıç noktası, bir milat. Bu 320 sayfalık eser, Aralık 2022’de yayımlandı ve sitemizden PDF, epub veya e-kitap formatında indirilebilir.

“Daire 7″de sizi nelerin beklediğini merak ediyor musunuz? O zaman daha fazla beklemeyin. Beyza Alkoç’un bu eserini indirin ve sırt çantanızla birlikte “Daire 7″ye adım atın. Acıları ve umutlarıyla birlikte Mine ve Efe’nin hikayesini keşfedin, onların bu özel dünyasının bir parçası olun.


Kütüphanemizde «Daire 7» kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir veya Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

«Daire 7» Beyza Alkoç PDF E kitap indir

Rate article