Beyza Alkoç «Daire 7»

«Daire 7» Beyza Alkoç pdf indirYazar(lar) Beyza Alkoç
Kategori(ler) Aşk
Yıl 2023
Sayfa

OKU KITAP INDIR

Daire 7 kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Beyza Alkoç’un başyapıtlarından biri olan “Daire 7”, “No.26” adlı kitabında başlayan Mine ve Efe’nin heyecan dolu hikayesini sürdürüyor. Yazar, okuyucularını Kardelen Sokak, No. 26, Daire 7’e, hikayelerinin başladığı yere götürüyor. Bu adres, Mine’nin acıları ve umutlarını saklıyor. Ancak soru şu ki, bu adres yeni bir başlangıç mı olacak, yoksa geçmişin hatıraları onları engelleyecek mi?

“Daire 7″ye hoş geldiniz. Burası misafir değil, ev sahibisiniz. Acılar, bilgelikler ve tecrübelerle dolu sırt çantasını taşıyan herkesin kendine ait bir yeri var burada. Kimimiz daha ağır yük taşıyor, kimimiz daha hafif. Ancak hiçbiri, çantasını bir kenara bırakmadıkça tamamen özgür olamıyor.

“Daire 7″de, hayatın acımasızlığına ve adaletsizliğine rağmen umudu bulmayı öğreneceksiniz. Beyza Alkoç’un bu kitabında, her birimizin yükünü, acılarını ve umutlarını bulacaksınız.

“Daire 7” – her birimiz için bir başlangıç noktası, bir milat. Bu 320 sayfalık eser, Aralık 2022’de yayımlandı ve sitemizden PDF, epub veya e-kitap formatında indirilebilir.

“Daire 7″de sizi nelerin beklediğini merak ediyor musunuz? O zaman daha fazla beklemeyin. Beyza Alkoç’un bu eserini indirin ve sırt çantanızla birlikte “Daire 7”ye adım atın. Acıları ve umutlarıyla birlikte Mine ve Efe’nin hikayesini keşfedin, onların bu özel dünyasının bir parçası olun.


Beyza Alkoç «Daire 7» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Beyza Alkoç «Daire 7» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Beyza Alkoç «Daire 7» online kitap pdf türkçe oku