Beyza Alkoç «Karantina I»

«Karantina I» Beyza Alkoç  pdf indirYazar(lar) Beyza Alkoç
Kategori(ler) Roman, Gerilim, Korku
Yıl 2023
Sayfa 448

OKU KITAP INDIR

Karantina I kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Beyza Alkoç’un “Karantina I” adlı kitabı, günümüz dünyasında yaşanan pandemi koşullarında geçen ve okuyuculara sürükleyici bir macera sunan bir roman olarak karşımıza çıkıyor.

İstanbul’da yaşayan üniversite öğrencisi Gizem’in, kendisini evinde karantina altına almasıyla başlayan hikaye, pandemi sürecinin getirdiği zorlukları ve yalnızlığı ele alıyor. Gizem’in karantina günlerinde yaşadığı değişim ve dönüşüm, okuyucuları hikayenin içine çekiyor.

Gizem’in yalnızlığını atlatmak için başladığı online oyun, beklenmedik bir teknik arıza sonucu farklı bir boyuta taşınıyor. Oyun dünyasında kapana kısılan Gizem ve arkadaşları, sıra dışı bir maceraya atılıyorlar.

Beyza Alkoç’un özgün üslubu, okuyucuları karakterlerin duygusal dünyasına yaklaştırarak, hikayeye dahil olmalarını sağlıyor. Kitap, yalnızlığın ve umutsuzluğun ortasında bile insanın güçlü olabileceğini ve arkadaşlık gibi değerlerin önemini vurguluyor.

“Karantina I”, Türk edebiyatının yeni yüzlerinden Beyza Alkoç’un ilk romanı olmasıyla dikkat çekiyor. Kitap, pandemi koşullarında yaşanan zorlukları ve bunlarla başa çıkmanın yollarını anlatırken, okuyuculara sürükleyici bir macera sunuyor.

Beyza Alkoç’un “Karantina I” adlı kitabı, Türk edebiyatı severler için kaçırılmayacak bir fırsat olarak öne çıkıyor. Okuyucuları duygusal ve heyecan dolu bir yolculuğa çıkaran bu kitap, pandemi günlerinde yaşananları farklı bir bakış açısıyla ele alıyor.


Beyza Alkoç «Karantina I» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Beyza Alkoç «Karantina I» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Beyza Alkoç «Karantina I» online kitap pdf türkçe oku