Beyza Alkoç «Karantina I»

«Karantina I» Beyza AlkoçYazar(lar) Beyza Alkoç
Kategori(ler) Roman, Gerilim, Korku
Yıl 2023
Sayfa 448

OKU KITAP INDIR

Karantina I kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Beyza Alkoç’un “Karantina I” kitabı, günümüz dünyasında yaşanan pandemi koşullarında geçen, okuyuculara sürükleyici bir macera sunan bir roman. Kitap, Türk edebiyatının yeni yüzlerinden biri olan Beyza Alkoç’un ilk romanı olarak okuyucuların beğenisine sunuldu.

“Karantina I” kitabında, dünya çapında yaşanan pandeminin getirdiği karantina koşullarında geçen bir hikaye anlatılıyor. Hikaye, İstanbul’da yaşayan üniversite öğrencisi Gizem’in, kendisini evinde karantina altına almasıyla başlıyor. Gizem’in hayatı bu karantina süreciyle bambaşka bir hal alırken, onu yalnızlığından kurtaracak bir macera başlamak üzeredir.

Gizem, yalnızlığını atlatmak için, arkadaşlarıyla birlikte online bir oyun oynamaya karar verir. Ancak, oyun sırasında yaşanan bir teknik arıza sonucu, Gizem ve arkadaşları, oyun dünyasında kapana kısılmışlardır. Oyundan çıkış yapamayan Gizem ve arkadaşları, sıra dışı bir macera yaşayacaklardır.

Beyza Alkoç’un benzersiz üslubu, okuyucuları karakterlerin duygusal dünyalarına yaklaştırarak, hikayeye dahil ediyor. “Karantina I” kitabı, okuyuculara, yalnızlığın ve umutsuzluğun ortasında bile ne kadar güçlü olunabileceği hakkında bir ders veriyor. Kitapta aynı zamanda, arkadaşlık, dayanışma ve cesaret gibi değerlerin önemi vurgulanıyor.

“Karantina I” kitabı, sürükleyici bir macera hikayesiyle okuyucuları kendine çekiyor. Beyza Alkoç’un özgün anlatımı, okuyucuları karakterlerin duygusal dünyasına yaklaştırarak, hikayenin içinde kaybolmalarına olanak tanıyor. Kitapta, yalnızlığın ve umutsuzluğun ortasında bile hayatın ne kadar güzel olabileceği anlatılıyor.

“Karantina I” kitabı, Türk edebiyatının yeni yüzlerinden Beyza Alkoç’un ilk romanı olarak dikkat çekiyor. Kitap, okuyuculara sıra dışı bir macera sunarken, aynı zamanda pandemi koşullarında yaşanan zorlukları ve bunlarla başa çıkmanın yollarını anlatıyor. Kitap, Türk edebiyatı severler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

“Karantina I” kitabı, yalnızlığın ve umutsuzluğun ortasında bile insanların ne kadar güçlü olabileceğini hat


Kütüphanemizde Beyza Alkoç “Karantina I” kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir veya Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Beyza Alkoç «Karantina I» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Beyza Alkoç «Karantina I» online kitap pdf türkçe oku

Beyza Alkoç – Karantina #1 by Aytac Melikzade

Rate article