«3391 Kilometre» Beyza Alkoç

«3391 Kilometre» Beyza AlkoçYazar(lar) Beyza Alkoç
Kategori(ler) Aşk
Yıl 2023
Sayfa

Oku

«3391 Kilometre» Beyza Alkoç için özet (Açıklama)

“3391 Kilometre”, Beyza Alkoç’un kaleme aldığı, okuyucusunu aşkın ve mesafenin sınırlarını zorlamaya davet eden bir eser. Bu kitap, birbirlerini hiç görmemiş, hiç dokunmamış, hatta aynı sokakta bile yürümemiş iki insanın hikayesini anlatıyor. Bu ikili, aralarındaki uzaklığa rağmen, aşkın kilometrelerce, denizlerce, şehirlerce uzakta olamayacağını bizlere gösteriyor.

“O gün, bana ‘Sinemaya gidelim mi?’ diye sordu. 3391 kilometre öteden…” Bu cümleler, kitabın ana temasını belirliyor. İmkansız gibi görünen bir aşk, farklı şehirlerde, farklı adalarda, farklı denizlerin ardında yaşayan iki kişi arasında filizleniyor.

Kitabın adı, bu aşkın kilometrelerce uzakta olduğunu simgeliyor: “3391 Kilometre”. Ancak aşk, kilometrelerce uzağa seyahat etmeye, denizler ve adaları aşmaya hazır. Çünkü “Seni görmem için yanımda olmana gerek yok. Ben seni gözlerim kapalıyken de görebiliyorum…”

Bu 472 sayfalık kitap, 2018 yılında yayınlandı ve sitemizden PDF, epub ve e-kitap formatında indirilebilir.

Beyza Alkoç’un “3391 Kilometre” isimli kitabı, aşkın sınırlarını zorlamak için sizi bekliyor. Bu özel hikayeyi keşfetmek için daha fazla beklemeyin. Beyza Alkoç’un bu eserini indirin ve bu imkansız gibi görünen aşk hikayesinin parçası olun. Mesafeler aşkın önünde engel olabilir mi? Bu sorunun cevabını merak ediyor musunuz? O zaman “3391 Kilometre”yi okuyun ve bu mesafe hikayesine kendinizi bırakın.


Kütüphanemizde «3391 Kilometre» kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir veya Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

«3391 Kilometre» Beyza Alkoç PDF E kitap indir

Rate article