Esra Ezmeci «Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever»

«Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever» Esra EzmeciYazar(lar) Esra Ezmeci
Kategori(ler) Psikoloji
Yıl 2023
Sayfa 200

Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Uzman Psikolog Esra Ezmeci’nin “Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever” adlı eseri, ilişkilerin karmaşık doğasını anlamak ve uzun soluklu ilişkiler kurmak için etkili bir rehber sunuyor. Bu kitapta Ezmeci, ilişkilerdeki dinamikleri ve cinsiyetler arasındaki farklılıkları inceliyor.

Ezmeci, kitabında, erkeklerin ve kadınların aşk, cinsellik ve ilişkileri nasıl algıladıklarına dair derinlemesine bir analiz sunuyor. “Kolaylıkla elde edilen her şeyin büyüsü çabuk bozulur” diyerek, zorlukların ve çabanın, ilişkilerde daha derin bir bağlantı oluşturabileceğini vurguluyor. Ayrıca, cinsellik konusunda hem erkeklerin hem de kadınların çekincelerini ve düşüncelerini göz önünde bulundurarak, bu konudaki tabuları yıkıyor.

Bu kitapta, Ezmeci’nin sunduğu birçok etkileyici öneri ve ipucu bulacaksınız. İlk cinsel paylaşımın ne zaman olması gerektiği konusunda düşündüğünüz tüm sorulara cevap bulabilir, cinsel paylaşımların bir ilişkideki rolünü ve önemini daha iyi anlayabilirsiniz.

“Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever”, ilişkiler üzerine düşünmek ve kendinizi ve partnerinizi daha iyi anlamak için mükemmel bir kaynak. Ezmeci’nin zengin deneyimleri ve bilgisi, bu kitabı hem eğlenceli hem de öğretici kılan şey. Detayları ve Ezmeci’nin bu konuda neler önerdiğini öğrenmek için kitabı okumak zorundasınız.

Erkeklerin ve kadınların ilişkilerde ve cinsellikte nasıl farklı düşündüğünü ve hissettiğini anlamak istiyorsanız, bu kitap sizin için ideal bir başlangıç olabilir. “Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever”, ilişkilerin karmaşasını anlamak ve daha sağlıklı ve tatmin edici ilişkiler kurmak için kılavuzunuz olacaktır. Kendinizi ve ilişkilerinizi daha iyi anlamak için bu kitabı kaçırmayın.


Esra Ezmeci «Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Esra Ezmeci «Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Rate article