Esra Ezmeci «Beni Neden Sevmedin Anne?»

Esra Ezmeci «Beni Neden Sevmedin Anne?» pdf indirYazar(lar) Esra Ezmeci
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 280

OKU KITAP INDIR

Beni Neden Sevmedin Anne? kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Esra Ezmeci’nin dokunaklı kitabı “Beni Neden Sevmedin Anne?” duygusal bir yolculuğa davet ediyor. Bu kitap, annesinin sevgisini eksik hisseden kız çocuklarının büyüdüklerinde yanlış ilişkilere yelken açmasını konu alıyor.

Zarife, bu kitapla karşımıza çıkıyor ve hayatının son şansını yakalamış durumda. Sevginin aslında bir zayıflık olmadığını, aksine insanı kötülüklerden koruyan bir zırh olduğunu anlaması gerekiyor. Zarife’nin kızına verdiği bu sevgi eksikliği, onu savunmasız bırakmış ve yanlış adamlara çekmiştir. Şimdi, Zarife’nin kızını anlaması ve ona karşılıksız sevgiyi öğretmesi gerekmektedir.

Esra Ezmeci’nin dokunaklı ve derinlemesine anlatımıyla, “Beni Neden Sevmedin Anne?” annelik, sevgi ve bağ kurma konularına duygusal bir bakış sunuyor. Bu kitap, içsel iyileşme ve ilişkilerin onarılması üzerine bir rehber niteliği taşıyor. Zarife’nin hikayesi, okuyucuları düşünmeye ve duygusal bağlarını gözden geçirmeye teşvik ediyor. Bu kitap, annelerin ve kızlarının arasındaki derin sevgi ve anlayışın önemini vurguluyor.


Esra Ezmeci «Beni Neden Sevmedin Anne?» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Esra Ezmeci «Beni Neden Sevmedin Anne?» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Esra Ezmeci «Beni Neden Sevmedin Anne?» online kitap pdf türkçe oku