Esra Ezmeci «İz Bıraktığın Kadar Varsın»

Esra Ezmeci «İz Bıraktığın Kadar Varsın» pdf okuYazar(lar) Esra Ezmeci
Kategori(ler) Psikoloji, Kişisel Gelişim
Yıl 2023
Sayfa 328

İz Bıraktığın Kadar Varsın kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Esra Ezmeci’nin ‘İz Bıraktığın Kadar Varsın’ kitabı, ilişkilerin karmaşıklığını ve insanların hayatlarına nasıl izler bırakabileceğini derinlemesine keşfeden bir rehberdir. Her ilişki, birçok bileşeni içerir ve bu kitap, bu bileşenleri anlamanıza ve etkili bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur.

Kitap, ilişkilerin bir deniz yolculuğuna benzetilmesiyle başlar. İyi bir yolculuk için sadece yelkenler yeterli değildir, aynı zamanda bir motor, kürekler ve denizciler de gerekir. İşte bu kitap, ilişkilerinizi bu deniz yolculuğuna benzetiyor ve size ilişkilerde başarılı olmanın yollarını gösteriyor.

Esra Ezmeci, cinsellikten iletişime, eril ve dişil enerjilere kadar bir dizi konuyu inceliyor ve ilişkilerde cesaretin ve özgünlüğün önemini vurguluyor. Kitap, cesaretin ve özgür doğanızın iz bırakmanızı sağlayacağını ve ilişkilerinizde fark yaratacağını açıkça anlatıyor.

Kitap, tarihin unuttuğu korkak insan hikayeleriyle dolu olduğunu hatırlatıyor ve cesaretinizin iz bıraktığını ve sizi gerçekten yaşatan şey olduğunu vurguluyor. ‘İz Bıraktığın Kadar Varsın’, ilişkilerde başarılı olmak isteyen herkes için ilham verici bir kaynaktır. Bu kitap, ilişkilerinizi dönüştürmek ve iz bırakmak istiyorsanız mutlaka okumanız gereken bir eserdir.”


Esra Ezmeci «İz Bıraktığın Kadar Varsın» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe PDF|MOBI|EPUB indir yandex veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Esra Ezmeci «İz Bıraktığın Kadar Varsın» ücretsiz türkçe PDF E-kitap indir (oku)

PDF