Esra Ezmeci «Vazgeçilmez Olmanın Sırrı»

Esra Ezmeci «Vazgeçilmez Olmanın Sırrı» pdf indirYazar(lar) Esra Ezmeci
Kategori(ler) Bilim, Psikoloji, Eğitim
Yıl 2023
Sayfa 240

OKU KITAP INDIR

Vazgeçilmez Olmanın Sırrı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Uzman Psikolog Esra Ezmeci’nin “Vazgeçilmez Olmanın Sırrı” adlı kitabı, fark yaratmanın ve vazgeçilmez olmanın sırlarını içeriyor. Bu kitap, doğanızın gücünü anlamanıza, huzurlu ilişkiler kurmanıza, yaşamınıza anlam katmanıza ve kendinizi değerli ve özgüvenli hissetmenize yardımcı olacak.

Esra Ezmeci, kitabında bağlanmadan şemalara, zihin ve beden bütünleşmesinden aura yükseltmeye kadar bir dizi konuyu ele alıyor. Afrodizyak yağlar, kristaller, bitkiler ve özel metotlar gibi farklı araçlarla hem bedeninizin hem de yaşam alanlarınızın enerjisini nasıl destekleyeceğinizi anlatıyor. Başarıdan bereket ve cinsel çekime kadar yaşamınızın farklı alanlarına uygulanabilecek pratikleri içeriyor.

Gerçek benliğinizle bağlantı kurarak, kendi içsel ışığınızı keşfetme yolculuğuna çıkacaksınız. “Vazgeçilmez Olmanın Sırrı,” hayatınıza pozitif değişiklikler getirmenize ve daha tatmin edici bir yaşam sürmenize yardımcı olacak rehber niteliğinde bir kitap. Bu kitap, herkesin başucunda bulunmayı hak ediyor.


Esra Ezmeci «Vazgeçilmez Olmanın Sırrı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Esra Ezmeci «Vazgeçilmez Olmanın Sırrı» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Esra Ezmeci «Vazgeçilmez Olmanın Sırrı» online kitap pdf türkçe oku