Jo Cotterill «Limon Kütüphanesi»

Jo Cotterill «Limon Kütüphanesi» pdf indirYazar(lar) Jo Cotterill
Kategori(ler) Aşk
Yıl 2023
Sayfa 192

Limon Kütüphanesi kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Jo Cotterill’in dokunaklı romanı ‘Limon Kütüphanesi’, kayıp insanları geri getiren büyülü bir dünyanın kapılarını aralıyor. 10 yaşındaki Calypso, annesini kaybetmenin acısını yüreğinde taşırken, babası içsel güce odaklanmış bir adamdır. Ancak bir gün okuluna gelen Mae, Calypso’nun dünyasını değiştirmeye başlar. Kelimelere olan ilgileri, bu iki küçük kızı bir araya getirir ve başlarına macera dolu bir serüven açılır.

Calypso’nun hüzünlü dünyası, Mae’nin gelmesiyle renklenir. İkisi de kitaplara olan sevgilerini paylaşır ve bu dostlukları, onların yaşamlarını sonsuza dek değiştirecektir. Ancak içlerinden biri, bu dostluğun bir gün sona ereceğinden endişelenirken, diğeri ise bu özel anın tadını çıkarmaya kararlıdır.

‘Limon Kütüphanesi’, kayıpların ve dostlukların dokunaklı bir öyküsünü anlatırken, okuyucuları duygusal bir yolculuğa davet ediyor. Bu roman, sıcacık bir arkadaşlığın gücünü ve kelimelerin büyüsünü keşfetmek isteyen herkes için birinci sınıf bir tercih. Jo Cotterill’in kelimeleri, okurları derinden etkileyecek ve onları bu özel hikayenin içine çekecek. Düşmeyeceğiniz bir uçurumun kenarındayken sizi tutacak bir el arıyorsanız, ‘Limon Kütüphanesi’ tam da ihtiyacınız olan kitap


Jo Cotterill «Limon Kütüphanesi» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Jo Cotterill «Limon Kütüphanesi» ücretsiz PDF E-kitap indir (oku)

PDF