Brigid Kemmerer “Yalnızlığın Kara Laneti”

Brigid Kemmerer "Yalnızlığın Kara Laneti" Yazar(lar) Brigid Kemmerer
Kategori(ler) Aşk | Romantizm
Yıl 2024
Sayfa 282

OKU KITAP INDIR

Yalnızlığın Kara Lanetikitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

New York Times’ın en çok satanı! “Klasik bir peri masalının yeniden anlatımından isteyebileceğiniz her şeye sahip.” – Jodi Picoult, New York Times çoksatan A Spark of Light ve Small Great Things’in yazarı “Kesinlikle büyüleyici.” – Stephanie Garber, 1New York Times’ın en çok satan Caraval ve Legendary yazarı Brigid Kemmerer, Güzel ve Çirkin’in yemyeşil, çağdaş bir fantezi yeniden anlatımında, okuyuculara Marissa Meyer hayranları için mükemmel, zorlayıcı bir şekilde okunabilen başka bir romantizm sunuyor.

Aşık ol, laneti kır. Emberfall’ın varisi Prens Rhen’e bir zamanlar çok kolay geliyordu. Güçlü bir büyücü tarafından on sekizinci yılının sonbaharını defalarca tekrarlamakla lanetlenmişti, eğer bir kız ona aşık olursa kurtulabileceğini biliyordu. Ama bu, her sonbaharın sonunda yıkıma can atan vahşi bir canavara dönüşeceğini öğrenmeden önceydi. Bu, kalesini, ailesini ve son umut kırıntılarını yok etmeden önceydi. Harper için hiçbir şey kolay olmamıştı.

– Laneti kır, krallığı kurtar.
– Bir prens?
– Bir canavar?
– Bir lanet?

Harper nerede olduğunu ya da neye inanacağını bilmiyor. Ancak bu büyülü diyarda Rhen ile vakit geçirdikçe, neyin tehlikede olduğunu anlamaya başlar. Rhen, Harper’ın sadece çekici bir kız olmadığını fark ettiğinde, umudu geri gelir. Ancak güçlü güçler Emberfall’a karşı duruyor. . .

Laneti kır, krallığı kurtar.

Bir prens? Bir canavar? Bir lanet? Harper nerede olduğunu ya da neye inanacağını bilmiyor. Ancak bu büyülü diyarda Rhen ile vakit geçirdikçe, neyin tehlikede olduğunu anlamaya başlar. Rhen, Harper’ın sadece çekici bir kız olmadığını fark ettiğinde, umudu geri gelir. Ancak güçlü güçler Emberfall’a karşı duruyor. . .

Laneti kır, krallığı kurtar. Bir prens? Bir canavar? Bir lanet? Harper nerede olduğunu ya da neye inanacağını bilmiyor. Ancak bu büyülü diyarda Rhen ile vakit geçirdikçe, neyin tehlikede olduğunu anlamaya başlar. Rhen, Harper’ın sadece çekici bir kız olmadığını fark ettiğinde, umudu geri gelir. Ancak güçlü güçler Emberfall’a karşı duruyor. . .

Harper, Rhen ve halkını mutlak bir yıkımdan kurtarmak için kırılmış bir lanetten fazlası gerekecek. Ancak bu büyülü diyarda Rhen ile vakit geçirdikçe, neyin tehlikede olduğunu anlamaya başlar. Rhen, Harper’ın sadece çekici bir kız olmadığını fark ettiğinde, umudu geri gelir. Ancak güçlü güçler Emberfall’a karşı duruyor. . . Ancak bu büyülü diyarda Rhen ile vakit geçirdikçe, neyin tehlikede olduğunu anlamaya başlar. Rhen, Harper’ın sadece çekici bir kız olmadığını fark ettiğinde, umudu geri gelir. Ancak güçlü güçler Emberfall’a karşı duruyor. . .


Brigid Kemmerer “Yalnızlığın Kara Laneti” kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Brigid Kemmerer “Yalnızlığın Kara Laneti” ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF