Gülben Sakar «Doksan Artı Dört»

Gülben Sakar «Doksan Artı Dört»Yazar(lar) Gülben Sakar
Kategori(ler) Aşk, Roman
Yıl 2023
Sayfa 340

Doksan Artı Dört kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Gülben Sakar’ın “Doksan Artı Dört” adlı romanı, tutku, aşk ve futbolun iç içe geçtiği, kalplerin kilidinin açıldığı bir hikâyeyi konu alır. Başarılı bir avukat olan İzgi Gökyel, müvekkilini bir Galatasaray mağlubiyeti sonrası yaşanan olaylardan dolayı karakoldan kurtarmak için Ankara’ya gider. Bu süreçte, müvekkilinin kardeşi ve Galatasaray fanatiği genç iş adamı Merdan Efe Yüceer ile tanışır.

Merdan Efe, futbol tutkusu ve öfke kontrol problemi nedeniyle sık sık zor durumda kalırken, İzgi ise aşktan uzak durmayı tercih eden ve güven sorunları olan bir karakterdir. Ancak, bu beklenmedik karşılaşma her ikisi için de hayatlarının dönüm noktası olur. İzgi ve Merdan Efe, birbirlerinin dünyalarına adım attıkça, futbolun ötesinde bir bağ kurmaya başlarlar.

“Doksan Artı Dört”, maçların ve hayatın ne zaman dönüş yapacağını kestirmenin zor olduğu, skorların ve kalplerin uzatmalarda bile olsa değişebileceği bir roman. Sakar, okuyucuları futbolun heyecanı ve romantik ilişkilerin karmaşıklığı arasında sürükleyici bir yolculuğa çıkarır. İzgi ve Merdan Efe’nin hikâyesi, aşkın ve hayatın beklenmedik anlarında nasıl güzel sürprizler barındırdığını gözler önüne serer. Bu roman, futbola gönül vermişler kadar, aşk romanlarına tutkun okuyucular için de vazgeçilmez bir eserdir.


Gülben Sakar «Doksan Artı Dört» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Gülben Sakar «Doksan Artı Dört» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF