Vi Keeland, Penelope Ward «Narsist»

Vi Keeland, Penelope Ward «Narsist»Yazar(lar) Vi Keeland, Penelope Ward
Kategori(ler) Roman, Aşk
Yıl 2024
Sayfa 304

Narsist kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Narsist” kitabı, günümüzün en popüler yazarlarından Vi Keeland ve Penelope Ward tarafından kaleme alınmış sürükleyici bir romantik komedi. Yazarlar, okuyucularını, beklenmedik bir aşk hikayesi ve unutulmaz karakterlerle dolu bir yolculuğa çıkarıyorlar. Kitap, New York Times çoksatanlar listesinde dört hafta boyunca birinci sırada kalmış ve dünya çapında büyük bir ilgi görmüştür.

Hikaye, Soraya’nın, New York şehrinin kalabalık bir tren istasyonunda gözüne çarpan gizemli ve kibirli bir adam olan Graham ile karşılaşmasıyla başlar. Graham, Soraya’nın hayatına beklenmedik bir şekilde girer ve onun telefonunu düşürmesiyle, Soraya’nın hayatı hiç beklemediği şekillerde değişmeye başlar. Soraya, Graham’ın telefonunu alır ve onu geri vermeden önce birkaç gün boyunca saklar. Bu süreç içinde telefonu karıştırır ve Graham’ın hayatına dair ipuçları edinir. Bu, onların arasında başlayan ve giderek derinleşen bir ilişkinin ilk adımı olur.

Graham ve Soraya, birbirlerine zıt karakterlere sahiptirler; ancak “zıtların çekimi” teorisini kanıtlar gibi, birbirlerine karşı koyulamaz bir çekim hissederler. İlişkileri, telefon etrafında dönen bu komik ve bazen de gerilimli anlarla doludur. Soraya, Graham’ın ofisine telefonunu geri getirirken ona bir sürpriz bırakır ve bu da aralarındaki ilişkiyi daha da kızıştırır.

Kitap, aşkın en beklenmedik anlarda nasıl filizlenebileceğini gösteriyor. Graham ve Soraya, birbirlerinin dünyalarını aydınlatırken, okuyucuları da onların duygusal dalgalanmaları ve romantik anlarıyla büyülüyor. İkili arasındaki ilişki, sadece fiziksel çekimle sınırlı kalmaz; aynı zamanda duygusal derinlikleri ve zorlukları da beraberinde getirir.

Kitap, Vi Keeland ve Penelope Ward’ın akıcı kaleminden çıkan diyaloglar, etkileyici karakter gelişimi ve sürükleyici hikaye anlatımı ile okuyucuları etkilemeyi başarıyor. “Narsist”, aşkı, ihtirası ve modern ilişkilerin karmaşasını realist ve dokunaklı bir şekilde ele alıyor. Kitabın sonu, okuyucuları şaşırtacak ve onlara unutulmaz bir final sunacak şekilde kurgulanmıştır. Her sayfasında yeni bir sürprizle, “Narsist” okuyucuları baştan sona heyecan içinde tutacak bir eserdir.


Vi Keeland, Penelope Ward «Narsist» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Vi Keeland, Penelope Ward «Narsist» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF