Harper L. Woods «Lanetli»

Harper L. Woods «Lanetli»Yazar(lar) Harper L. Woods
Kategori(ler) Aşk
Yıl 2023
Sayfa 336

Lanetli kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Lanetli” adlı kitap, Harper L. Woods tarafından kaleme alınmış, karanlık bir fantezi dünyasında geçen, ihanet ve intikam dolu bir hikâyeyi konu alır. Roman, güçlü bağlar, derin ihanetler ve kadim sırlarla örülü bir aşkı ve savaşı merkeze alır.

Ana karakter, hayatı boyunca manipüle edildiğini ve bir kukla olarak kullanıldığını öğrenen genç bir kadındır. İhanetin acı gerçeğiyle yüzleştikten sonra, onu yatağında tutmaya kararlı olan gizemli ve karizmatik Gray ile arasındaki inkâr edilemez çekime rağmen düşmanca bir mücadeleye girişir. Bu çatışmanın odağında, kadının ailesini ve tüm cadı toplumunu yıkmak isteyen, ancak kadının ruhunu derinden etkileyen Gray vardır.

Üst Meclis’in yıkılmasının ardından, karakterimiz kendisini intikam alma arzusundan uzaklaşırken bulur. Geriye kalan Meclis üyeleri, onun bu yıkımdaki rolünü asla affetmeyeceklerdir. Ancak kadın, halamın ölümünde suçsuz olan bu cadıları korumak için her şeyi yapmaya kararlıdır.

Roman, kaderin ve tarihin derinliklerine inerken, ana karakterin kendi kimliğini ve gücünü keşfetme yolculuğunu ele alır. Yüzyıllar öncesinden gelen planlarla yüzleşirken, doğru ve yanlış arasındaki çizgiler bulanıklaşır. Kendi hatalarını kabul etmeye başlayan karakter, geçmişin yaralarını sarmak ve ailesinin mirasını korumak için mücadele eder.

“Lanetli”, okuyucuyu aldatma, fedakarlık ve kurtuluş temalarıyla dolu sürükleyici bir serüvene çıkarır. Bu epik hikâye, aşkın ve ihanetin en karanlık yönlerini keşfederken, kişisel gücün ve özgürlüğün peşinde koşan bir kadının destansı hikâyesini anlatır.


Harper L. Woods «Lanetli» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Harper L. Woods «Lanetli» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF