Doğan Cüceloğlu «Evlenmeden Önce»

Doğan Cüceloğlu «Evlenmeden Önce» pdf indirYazar(lar) Doğan Cüceloğlu
Kategori(ler) Psikoloji
Yıl 2023
Sayfa 208

Evlenmeden Önce kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Doğan Cüceloğlu’nun “Evlenmeden Önce” adlı kitabı, evlilikle ilgili unutulmaz bir yolculuğa davet ediyor. Kitap, evliliği çiçekçi dükkanına benzeten güzel bir benzetmeyle başlıyor. Evlilik, bir çiçekçi dükkanı gibidir ve size sunulan farklı çiçeklerle nasıl bir buket oluşturacağınız tamamen size bağlıdır.

Evlilik, hayatınızın en özel ve mahrem yolculuğudur. Eşiniz, bu yolculuğunuzun en önemli ve mahrem tanığıdır. Ancak bu tanıklığın gücünü ve derinliğini keşfetmek için olgunluk gereklidir. Olgun eşler, birlikte yaşamak için değil, birbirlerini yaşamak için evlendiklerini bilirler.

Kitap, evliliğin biricik sermayesi olan sevginin kırılganlığını ve gücünü vurgular. Sevgi, hem kudretli hem de zarif bir varlıktır. Evlilikte sevginin nasıl büyüyüp gelişebileceği veya zayıflayıp kaybolabileceği, eşlerin birbirlerine nasıl tanıklık ettiğine bağlıdır.

“Evlilikte iki farklı öykü bir araya gelir” ifadesi, evliliğin özel bir yolculuk olduğunu ve çiftlerin bu yolculukta kendi öykülerini yarattıklarını vurgular. Kitap, çiftlerin ilişkilerine zaman ve emek harcayarak anlam katacaklarına inanır.

Eğer siz de evliyseniz ve biricik sermayeniz olan sevgiyi nasıl büyütebileceğinizi merak ediyorsanız, Doğan Cüceloğlu’nun “Evlenmeden Önce” adlı kitabını okumalısınız. Bu kitap, yaşanmış evlilik öyküleri ve deneyimlerden yola çıkarak evliliğinizi daha anlamlı hale getirmenize yardımcı olacak aydınlatıcı bir rehberdir.


Doğan Cüceloğlu «Evlenmeden Önce» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Doğan Cüceloğlu «Evlenmeden Önce» ücretsiz PDF E-kitap indir (oku)

Rate article