Doğan Cüceloğlu «İletişim Donanımları: Keşke’siz Bir Yaşam İçin»

Doğan Cüceloğlu «İletişim Donanımları: Keşke’siz Bir Yaşam İçin» pdf indirYazar(lar) Doğan Cüceloğlu
Kategori(ler) Kişisel Gelişim, Eğitim
Yıl 2019
Sayfa 200

OKU KITAP INDIR

İletişim Donanımları: Keşke’siz Bir Yaşam İçin kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Kitabın ilk basımı “Keşkesiz Bir Yaşam İçin İletişim” ismiyle yayımlanmıştır.

“Keşke çocuğumla daha çok zaman geçirseydim!”
“Keşke vicdanımın sesini dinleseydim!”
“Dilim tutulsaydı da keşke söylemeseydim!”
Ne kadar sık duyarız ‘keşke’ sözcüğünü. “Şimdi bildiğimi keşke gençliğimde bilseydim!” diyen kişi, verdiği yanlış kararlardan duyduğu pişmanlığı dile getirir. Haksız mı? Bize verilen şu ömürden başka neyimiz var? ‘Keşke’siz bir yaşam için kim olduğunu ve ne istediğini bilmek yetmez; varoluşunu yaşamayı ve paylaşmayı da bilmek gerekir. Bir düşünün: Pişmanlıklarınızın çoğunun insan ilişkilerinden kaynaklandığını görürsünüz. Bu kitap, ailede, işyerinde ve toplumda sağlıklı insan ilişkilerine önem veren, ‘keşke’siz bir yaşam isteyen insanlar için yazıldı; yaşamınızın sonunda, “Keşke kendi hayatımı yaşayabilseydim!” dememeniz için!


Doğan Cüceloğlu «İletişim Donanımları: Keşke’siz Bir Yaşam İçin» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Doğan Cüceloğlu «İletişim Donanımları: Keşke’siz Bir Yaşam İçin» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Doğan Cüceloğlu «İletişim Donanımları: Keşke’siz Bir Yaşam İçin» online kitap pdf türkçe oku