Doğan Cüceloğlu «Başarıya götüren aile»

Doğan Cüceloğlu «Başarıya götüren aile» pdf indirYazar(lar) Doğan Cüceloğlu
Kategori(ler) Çocuk, Eğitim
Yıl 2019
Sayfa 143

OKU KITAP INDIR

Başarıya götüren aile kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Sınav Döneminde Anababalık Bu kitap, çocuğunun başarılı olması için, “Çok çalış oğlum/kızım,” demenin ya da tüm maddi olanaklarını seferber etmenin ötesinde bir şeyler yapmak isteyen anababalara yol göstermek amacıyla yazıldı. Her anababa, okul başarısı için çocuğuna yardımcı olmak ister. Ama öğrenme sürecinin bilimsel temellerini kavramadan atılacak her adım, iyi niyetli de olsa, çocuğu engelleyebilir. Başarıya Götüren Aile, sınav döneminde çocuklarına destek olmak için doğru ve etkili yöntemler arayan tüm anababalara kılavuzluk edecek.


Doğan Cüceloğlu «Başarıya götüren aile» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Doğan Cüceloğlu «Başarıya götüren aile» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Doğan Cüceloğlu «Başarıya götüren aile» online kitap pdf türkçe oku

Rate article