N.G. Kabal «Saklambaç»

N.G. Kabal «Saklambaç» pdf indirYazar(lar) N.G. Kabal
Kategori(ler) Gerilim, Korku
Yıl 2023
Sayfa 448

OKU KITAP INDIR

Saklambaç kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

N.G. Kabal’ın “Saklambaç” adlı kitabı, sırlar ve gerilim dolu bir kasaba hikayesine davet ediyor sizi. Ophelia Valley kasabasında işlenen gizemli cinayetler, kasaba halkını sarsarken, Ansel, Maddie ve Kylie adlı gençler ise sıradan yaşamlarına devam etmeye çalışıyorlar.

Ancak bu cinayetlerin ardında derin ve karanlık sırlar yatmaktadır. Yeni gelen Dedektif Wallace, bu sırları çözmeye kararlıdır ve kızların peşini bırakmaz. Ancak dedektif, kasabanın sakinlerinin sırlarının da peşine düşerken, her şeyin göründüğü gibi olmadığını keşfedecektir.

“Saklambaç,” suçun ve sırların iç içe geçtiği bir gerilim hikayesini anlatırken, aynı zamanda karakterlerin kendi iç sırlarıyla yüzleşmelerini de ele alır. Kitap, sürükleyici bir tempo ve beklenmedik dönemeçlerle doludur. Sadece cinayeti çözmekle kalmayacak, aynı zamanda kendi iç dünyalarındaki sırları da açığa çıkaracaksınız. “Saklambaç,” gerilim seven okurlar için kaçırılmayacak bir okuma deneyimi sunuyor.


N.G. Kabal «Saklambaç» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

N.G. Kabal «Saklambaç» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

N.G. Kabal «Saklambaç» online kitap pdf türkçe oku

  1. Korku

    Güzel bir kitap böyle kitapları seviyorum

    Cevapla