Beyza Alkoç «Lordlar ve Varisler»

Beyza Alkoç «Lordlar ve Varisler» pdf indir ücretsizYazar(lar) Beyza Alkoç
Kategori(ler) Fantastik, Aksiyon, Bilimkurgu, Edebiyat
Yıl 2022
Sayfa 672

OKU KITAP INDIR

Lordlar ve Varisler kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Beyza Alkoç’un Lordlar ve Varisler adlı romanı, iki ayrı krallığın taht mücadelesini ve varislerin hikayesini anlatıyor.

Kitap, genç prens Roderick ve büyü yetenekleri olan varis prenses Alara’nın kesişen yollarında yaşadıkları maceraları ele alırken, dostluk, ihanet, aşk ve savaş gibi temaları işlemektedir.

Prens Roderick, Elyon Krallığı’nın tahtının varisi olarak tahta geçer. Ancak, kardeşi Edmund da tahtı istemektedir. İki kardeş arasındaki rekabet, krallığı bir iç savaşa sürükler.

Prenses Alara ise Rakara Krallığı’nın varisidir. Ancak, babasının ölümünden sonra taht için bir mücadele başlar. Alara, varislik hakkını kanıtlamak için zorlu bir yolculuğa çıkar.

Roderick ve Alara’nın yolları kesiştiği zaman, iki krallığın arasındaki savaş da alevlenir. Dostluk, ihanet, aşk ve savaş dolu bir macera başlar.

Peki, Roderick ve Alara taht mücadelesini kazanabilecek mi? Krallığı bir arada tutabilecekler mi? Bu soruların cevabını öğrenmek için Lordlar ve Varisler’i okumaya başlayın!


Beyza Alkoç Lordlar ve Varisler (İki Krallığın Savaşı) kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Beyza Alkoç «Lordlar ve Varisler» PDF E-kitap indir

PDF

Beyza Alkoç «Lordlar ve Varisler» online kitap pdf türkçe oku