N. G. Kabal «Gecenin Hikayesi – Dora»

N. G. Kabal «Gecenin Hikayesi - Dora» Yazar(lar) N. G. Kabal
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 544

OKU KITAP INDIR

Gecenin Hikayesi – Dora kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

GECENİN HİKAYESİ serisinin üçüncü kitabı DORA’da gerçeklerin kapısı aşınacak, doğrular sorgulanacak.

Maya Efnan, en kötü anlarını geride bıraktığını sanıyordur fakat hava henüz o kadar da kararmamıştır. Zihninin içindeki susmayan çağrı, ona geri çeviremeyeceği bir davet sunarken en büyük felaketine doğru koştuğunun farkında değildir.

Bir kayıp; kendinden vazgeçtiğin.

Bir ihanet; dönüşü olmayan bir yol.

Bir tetik; aynayı paramparça eden.

Bir his; cam kırığı gibi acıtan.

Bir kabulleniş; dizlerinin üzerinde pes ettiğin.

Tutku, nefret ve acı dönüm noktasına ulaştığında, Maya Efnan, kendini hiçbir aklın kabul edemeyeceği bir gerçekle yüz yüze bulacaktır.

Bazı ipler koptu bazılarını kesti ve bazılarını da öylece bıraktı. Artık neye tutunacağını bilmiyor. Kendi zihninde susturamadığı o ses, iplerden daha çok boynuna dolanıyor.

Bir gerçek; kaçı yalan?

(Tanıtım Bülteninden)


N. G. Kabal «Gecenin Hikayesi – Dora» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

N. G. Kabal «Gecenin Hikayesi – Dora» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF