Jules Verne «80 Günde Devri Alem»

Jules Verne «80 Günde Devri Alem»  pdf indirYazar(lar) Jules Verne
Kategori(ler) Çocuk
Yıl 2022
Sayfa 80

OKU KITAP INDIR

80 Günde Devri Alem kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Jules Verne’in unutulmaz eseri “80 Günde Devri Alem”, insanın sınırlarını zorlayan büyülü bir maceraya davet ediyor. Kitap, dünyayı tam 80 günde dolaşmayı hedefleyen iki cesur maceraperestin, Phileas Fogg ve sadık hizmetçisi Passepartout’un serüvenlerini anlatıyor.

Bu muhteşem yolculuk, sadece bir macera değil, aynı zamanda insanlığın iyiliğini kanıtlama çabasını da içeriyor. Phileas Fogg ve Passepartout, para kullanmadan dünyayı dolaşmayı seçerler, böylece dünyada hala iyilik ve dürüstlük olduğunu kanıtlamaya karar verirler. Bu kararları, insanın içindeki çılgınlıkla birleşen büyülü bir arzudur ve okuyucuyu heyecan dolu bir serüvene sürükler.

Kitap, iyiliğe olan inançlarını ve insanlığın özündeki iyilik potansiyelini keşfetmeye çalışan bu iki karakterin dünyayı yeniden keşfetme çabalarını anlatır. Jules Verne’in akıcı üslubuyla kaleme aldığı bu eser, okuyucuyu dünya turu yaparken, aynı zamanda içsel bir yolculuğa çıkarır.

“80 Günde Devri Alem”i okuyarak, Phileas Fogg ve Passepartout’un müthiş maceralarına tanık olacak, dünyanın farklı coğrafyalarını keşfederken insanın iç dünyasına yolculuk yapacaksınız. Kitabı indirerek veya online okuyarak, Jules Verne’in eşsiz hikayesinin büyülü dünyasına adım atabilirsiniz.


Jules Verne «80 Günde Devri Alem» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Jules Verne «80 Günde Devri Alem» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Jules Verne «80 Günde Devri Alem» online kitap pdf türkçe oku