Jules Verne «Denizler altında 20 bin Fersah»

Jules Verne «Denizler altında 20 bin Fersah» pdf indirYazar(lar) Jules Verne
Kategori(ler) Hikaye
Yıl 2019
Sayfa 73

OKU KITAP INDIR

Denizler altında 20 bin Fersah kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Doğa Tarihi Müzesinden Profesör Aronnax’tan, ticaret yollarını tehdit eden deniz canavarının yakalanması için düzenlenen bir sefere katılması istenir. Uşağı ile birlikte gemiye binen profesör yaşanan talihsiz bir kaza sonucu deniz canavarıyla tanışır. Bu canavar muhteşem denizaltı Nautilus’tan başkası değildir.
Profesör ve arkadaşları, Kaptan Nemo sayesinde kimsenin bilmeye cesaret edemediği denizin derinliklerinin gizemli dünyasını keşfedeceklerdir.


Jules Verne «Denizler altında 20 bin Fersah» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Jules Verne «Denizler altında 20 bin Fersah» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Jules Verne «Denizler altında 20 bin Fersah» online kitap pdf türkçe oku