Jules Verne «Ay’a Yolculuk»

«Ay'a Yolculuk» Jules Verne pdf indirYazar(lar) Jules Verne
Kategori(ler) Roman, Dünya Klasikleri, Çocuk, Edebiyat
ISBN 9789944885775
Yıl 2014
Sayfa 224
OKU KITAP INDIR

Ay’a Yolculuk kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Jules Verne’in eşsiz eseri “Ay’a Yolculuk”, durmak bilmeyen bir tempo ve sıra dışı bir hayal gücüyle yazılmış bir bilim kurgu klasiğidir. Hikaye, Amerikan İç Savaşı’ndan yeni çıkmış bir grup topçunun, başkanları Bay Barbicane’in liderliğinde Ay’a gitmek için bir mermi yapmaya karar vermesiyle başlar.

Bu kararın duyulmasıyla birlikte haber dünyaya yayılır ve merminin içinde Ay’a gitmeyi gönüllü olarak kabul eden biriyle birlikte proje çok büyük bir olaya dönüşür. Roman, astronotların Ay’a ilk ulaşmasından yaklaşık yüz yıl önce kaleme alınmış olmasına rağmen, Jules Verne’in bilimsel ve edebi dehasının en güzel örneklerinden biri olarak kabul edilir.

Günümüzde romanda anlatılan bilimsel gerçeklerin bazıları değişmiş olabilir, ancak maceranın tadı hala aynıdır. Ay’a Yolculuk, sadece bilim kurgu türünde değil, aynı zamanda insanın keşfetme arzusu ve sınırlarını zorlama isteği üzerine de derin düşüncelere yol açar. Jules Verne’in bu etkileyici eseri, okuyucuyu heyecan verici bir keşif yolculuğuna çıkarırken, aynı zamanda bilim ve macera dolu bir dünyaya davet eder.


Jules Verne «Ay’a Yolculuk» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Jules Verne «Ay’a Yolculuk» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Jules Verne «Ay’a Yolculuk» online kitap pdf türkçe oku