Alice Miller «Yetenekli Çocuğun Dramı»

«Yetenekli Çocuğun Dramı» Alice MillerYazar(lar) Alice Miller
Kategori(ler) Psikoloji
Yıl 2023
Sayfa 143

OKU KITAP INDIR

Название kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Alice Miller’ın “Yetenekli Çocuğun Dramı” adlı eseri, insanların ruhsal rahatsızlıklarla nasıl mücadele edebileceğine dair önemli bir rehber sunuyor. Kitap, kendi çocukluk deneyimlerimizin gerçeklerini anlamamızın ve duygusal olarak bağ kurmamızın ne kadar değerli olduğunu vurguluyor. Ancak, yanılsamalardan tamamen kurtulmanın mümkün olup olmadığına dair soruları da gündeme getiriyor.

Hayatın yanılsamalarla dolu olduğunu kabul ediyor ve gerçeği bulma yolculuğunun acı verici olabileceğini belirtiyor. Ancak, gerçeği keşfetmek, yeni bir özgürlük alanının kapılarını açabilir. Kitap, insanların bilişsel düzeyde sınırlı bir anlayışla yetinmek yerine duygusal olarak gerçeği kavramalarının önemini vurguluyor.

Alice Miller’ın “Yetenekli Çocuğun Dramı,” okurları ruhsal keşiflerin derinliklerine götüren bir rehberdir. Yanılsamaların hüküm sürdüğü dünyadan kurtulmanın yollarını arayan herkes için ilham verici bir eser.


Alice Miller «Yetenekli Çocuğun Dramı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Alice Miller «Yetenekli Çocuğun Dramı» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Alice Miller «Yetenekli Çocuğun Dramı» online kitap pdf türkçe oku

Rate article