William Patalon III, Antony M. Gallea «Karşıt Yatırım»

William Patalon III, Antony M. Gallea «Karşıt Yatırım» pdf indirYazar(lar) William Patalon III, Antony M. Gallea
Kategori(ler) Ekonomi
Yıl 2016
Sayfa 312

Karşıt Yatırım kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Rudyard Klipling, hisse senedi piyasasını izleyen biri olsaydı şöyle yazardı: ‘Etrafınızdaki herkes paniklerken kendinize hakim olabiliyorsanız, bir karşıt olursunuz.’ Bunun yerine, Tony Gallea ve Bill Patalon, karşıt yaratma felsefesini kısa, hoşnutluk veren ve ödüllendirici bir dille, tasvir ediyorlar.” – Rod Mitchell, Başkan, The Mitchell Group Karşıt yatırım hem uluslararası hem de ulusal piyasalara uygulanabilir yatırım fikirleri geliştiriyor. Bağımsız ve disiplinli bir düşünce süreci geliştirmeye paha biçilemez. – Merk Phillips, Direktör Global Hisse Senetleri Bölümü Başkanı, Ivory ve Sime İnternational “Tony ve Bill, hisse senedi seçiminde uygulanabilecek nakit akışı ve diğer temel ölçümlerin mükemmel bir tartışmasını sunuyorlar. Ve, bunu da herkesin anlayabileceği bir dille yapmışlar.” – Ken Burgess, Direktör ve Yardımcı Portföy Yöneticisi, – Systematic Financial Management Başarıyla yatırım yapmak sonu gelmez bir savaş. Karşıt Yatırım kullanılabilecek enfes kaynaklar sunuyor.” -Mark Fitzpatrick, Genel Müdür Yardımcısı, Spears Benzak Salomon and Farrell


William Patalon III, Antony M. Gallea «Karşıt Yatırım» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

William Patalon III, Antony M. Gallea «Karşıt Yatırım» ücretsiz PDF E-kitap indir

Rate article