Dave Jenks, Gary Keller, Jay Papasan «Milyoner Gayrimenkul Danışmanı»

Dave Jenks, Gary Keller, Jay Papasan «Milyoner Gayrimenkul Danışmanı» pdf indirYazar(lar) Dave Jenks, Gary Keller, Jay Papasan
Kategori(ler) Ekonomi
Yıl 2023
Sayfa 368

Milyoner Gayrimenkul Danışmanı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Bu kitap, gayrimenkul sektörüne yeni bir kavram getiriyor, dünyada gayrimenkul işini yapan tüm profesyonellerin bu kitabı okuması gerekiyor.”
—Robert T. Kiyosaki, New York Times’ın en çok satan kitaplar listesine giren Zengin Baba Yoksul Baba kitabının yazarı
“Gary Keller, Milyoner Gayrimenkul Danışmanı kitabında Gayrimenkul Danışmanlığı yapan herkesin kariyerlerini olumlu yönde etkileyecek, severek kullanacakları yararlı bilgiler veriyor.”
—Howard Brinton, STAR POWER Systems Inc. kurucusu ve CEO’su
“Gary Keller, Milyoner Bir Gayrimenkul Danışmanı olma yolunun, önce düşünce şeklinizi değiştirmekten geçtiğini söylüyor. Siz bir iş yapmıyorsunuz, siz bir firma yönetiyorsunuz. Bunu böyle kabul edip ona göre davranmalı ve uzun vadeli kârlılığa odaklanmalısınız.”
—Brian Buffini, Providence Systems Inc. başkanı ve kurucusu
Gayrimenkul sektöründeki deneyimlerini çok başarılı bir işe dönüştürmek isteyen herkesin, sektördeki en iyi Gayrimenkul Danışmanları’nı başarıya götüren temel modelleri anlaması gerekir. Milyoner Gayrimenkul Danışmanı işte bu modelleri ortaya koyuyor ve ayrıntılarıyla açıklıyor. Bu kitap, ABD’deki en başarılı Milyoner Gayrimenkul Danışmanları’nın örnek olay incelemeleriyle birlikte, gayrimenkul sektöründe yıllar boyu edinilmiş deneyim, araştırma ve bilgilerin doruk noktasıdır.

DEVRİM NİTELİĞİNDEKİ BU KİTAPTAN NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?
— Mega Danışman’ın verimliliğini ateşleyen üç anahtar kavramı…
— Büyük başarılara imza atmış Danışman’ların bütçe, organizasyon ve müşteri potansiyeli yaratma modellerinin temel kavramlarını…
— Milyoner Gayrimenkul Danışmanları’nı diğerlerinden ayıran özellikleri… (Onlar nasıl düşünüyorlar?)
— Önce “Bir Milyon Gelir Elde Etmek”, sonra “Net Bir Milyon Kâr Etmek”, sonunda yılda “Bir Milyon Gelir Yaratabilmek” için Gayrimenkul Danışmanlığı yolculuğunuza nasıl başlayacağınızı.
Milyoner Gayrimenkul Danışmanı size kolay bir çıkış yolu, geçici bir çözüm sunmaz. Kitap gayrimenkul sektöründe geçerliliği ispatlanmış yaratıcı iş tekniklerinin uygulanması hakkındadır. Sizce de kariyerinizi Milyoner Bir Gayrimenkul Danışmanı olma yoluna sokmanın zamanı gelmedi mi?


Dave Jenks, Gary Keller, Jay Papasan «Milyoner Gayrimenkul Danışmanı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Dave Jenks, Gary Keller, Jay Papasan «Milyoner Gayrimenkul Danışmanı» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF