Philip A. Fisher «Sıradan Hisseler Sıradışı Karlar»

Philip A. Fisher «Sıradan Hisseler Sıradışı Karlar» pdf indirYazar(lar) Philip A. Fisher
Kategori(ler) Ekonomi
Yıl 2020
Sayfa 360

Sıradan Hisseler Sıradışı Karlar kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Sıradan Hisseler Sıradışı Kârlar adı kitabını okuduktan sonra Phil Fisheri arayıp buldum… Onunla tanıştığımda fikirleri kadar kendisinden de etkilendim. Philin tekniklerini kullanarak işi eksiksiz öğrenmek…akıllı yatırımlar yapmayı mümkün kılıyor… -Warren Buffett Kamuoyunun pek tanımadığı, röportajlara nadiren katılan ve çok az müşteri kabul eden Phil Fisher, buna rağmen en üst düzey yatırım profesyonellerince okunup, inceleniyor… Fisherin benimsediği yatırım ilkeleri üzerine kafa yormak, Warren Buffet gibi herkese kazandıracaktır. – James W.Michaels, Forbes editörü Kendi nüshamda [Sıradan Hisseler Sıradışı Kârlar] birçok yerin altını çizdim ve yandaki boşlukları aldığım notlarla doldurdum. – John Train , Dance of Money Beesin Yazarı


Philip A. Fisher «Sıradan Hisseler Sıradışı Karlar» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Philip A. Fisher «Sıradan Hisseler Sıradışı Karlar» ücretsiz PDF E-kitap indir

Rate article

  1. Ramin

    Suler

    Cevapla