Ayşegül Çiçekoğlu «Tutkunun savaşı»

«Tutkunun savaşı» Ayşegül Çiçekoğlu pdf indirYazar(lar) Ayşegül Çiçekoğlu
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 118

OKU KITAP INDIR

Tutkunun savaşı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Heyecan dolu bir serüvene hazır mısınız? Ayşegül Çiçekoğlu’nun nefes kesen romanı “Tutkunun Savaşı” sizi bekliyor! Bazı aşkların tutkulu olduğunu duymuşsunuzdur, ancak bazıları daha derin duyguları uyandırır. İşte bu hikaye, tam da o derin duyguların içinde kaybolacağınız bir savaşa dönüşüyor.

Ana karakterlerden biri, kalbinde aşka yer olmadığını düşünen bir adam. Diğeri ise özgürlüğü uğruna her şeyi göze alabilecek kadar cesur bir kadın. İkisinin yolu kesiştiğinde ortaya çıkan tutku, hiç bu kadar yıpratıcı ve yıkıcı olmamıştı. Tutku, acıtan bir sevginin, hayatın öğretilerini sunduğu masalsı bir aşk hikayesine dönüşüyor.

İki yaralı ruhun çarpıcı buluşması, sizi derin düşüncelere ve duygulara sürükleyecek. Sayfalar ilerledikçe, kalplerin atışıyla birlikte siz de kendinizi bu deli fırtınanın içinde bulacaksınız. Ve en önemlisi, bu aşkın can yakıcı gücü, sizi kendi duygusal yolculuğunuza davet edecek.

“Tutkunun Savaşı” sadece bir roman değil, aynı zamanda içinde kaybolacağınız bir deneyim. Her satırıyla sizi büyüleyecek bu kitabı okuyarak, tutkunun ve aşkın derinliklerinde yolculuğa çıkacaksınız. Ayşegül Çiçekoğlu’nun ustalıkla kaleme aldığı bu eseri şimdi keşfedin ve tutkunun savaşının içinde kaybolun!


Ayşegül Çiçekoğlu «Tutkunun savaşı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Ayşegül Çiçekoğlu «Tutkunun savaşı» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Ayşegül Çiçekoğlu «Tutkunun savaşı» online kitap pdf türkçe oku