Ayşegül Çiçekoğlu «Affet»

«Affet» Ayşegül Çiçekoğlu pdf indirYazar(lar) Ayşegül Çiçekoğlu
Kategori(ler) Roman
ISBN 9786059021845
Yıl 2023
Sayfa 117

OKU KITAP INDIR

Affet kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Bir an önce sayfaların arasında kaybolmaya hazır mısınız? Ayşegül Çiçekoğlu’nun büyüleyici romanı “Affet” sizi bekliyor!

Emir Zorlu, huysuz ve karizmatik bir işadamı olarak tanınıyor. Ancak, hayatı beklenmedik bir anda masum bir melek olan asistanı Melek’in sakin sularında değişmeye başlıyor. Annesi tarafından terk edilmesiyle kalbini sevgiye kapatan Emir, Melek’in ışığında kendini bulurken, aşkın sınırlarını zorlamaya başlıyor. Peki, Emir bu beklenmedik aşkı kabul edip Melek’in sevgi dolu dünyasında huzur bulabilecek mi? Yoksa geçmişinin gölgesinde sıkışıp kalacak ve sevdiği kadını bir kenara iterek zalim bir imparatorluk mu kuracak?

“Affet”, sizi tutkulu bir aşk hikayesinin içine çeken etkileyici bir romandır. Masumiyeti ve zalimliği bir araya getiren bu hikaye, sayfaları çevirdikçe sizi etkisi altına alacak ve son sayfaya ulaştığınızda kendinize “Ben olsam affeder miydim?” sorusunu sormaktan alıkoyamayacaksınız.

Ayşegül Çiçekoğlu’nun ustalıkla kaleme aldığı bu eser, Rita Hunter’ın da dediği gibi, sizi içine çekecek ve aşkın ve affetmenin gücünü keşfetmenizi sağlayacak. “Affet”i okuyarak, Emir ve Melek’in duygusal yolculuğuna tanık olun ve kendi içsel savaşlarınızla yüzleşin.


Ayşegül Çiçekoğlu «Affet» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Ayşegül Çiçekoğlu «Affet» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Ayşegül Çiçekoğlu «Affet» online kitap pdf türkçe oku