Ayşegül Çiçekoğlu «Sevgimin Esareti»

«Sevgimin Esareti» Ayşegül Çiçekoğlu pdf indirYazar(lar) Ayşegül Çiçekoğlu
Kategori(ler) Roman
ISBN 9786052006276
Yıl 2023
Sayfa 212

OKU KITAP INDIR

Sevgimin Esareti kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Hazan’ın neşesi ve umuduyla, Demir’in hayatında yeni bir başlangıca hazır mısınız? Ayşegül Çiçekoğlu’nun dokunaklı romanı “Sevgimin Esareti” sizi bekliyor!

Demir, hayatın acılarıyla başa çıkmak için İngiltere kırsalına sığınmış bir adamdır. Ancak, rengârenk şemsiyeli ve neşeli bir genç kız olan Hazan, onun karanlık dünyasına umut ışığıyla girer. Babasının ölümünden sonra bile, Hazan, kalbindeki sevgiye ve umuda sahip çıkmayı seçer ve bu tutkulu duygularıyla Demir’in yaşamına renk katar.

“Sevgimin Esareti”, Hazan ve Demir’in arasındaki büyülü bir aşk hikayesini anlatıyor. Hazan’ın cesareti ve Demir’in içindeki değişimle birlikte, engellerin üstesinden gelmeye çalışırken sayfaları çevirirken kendinizi bulacaksınız.

Ayşegül Çiçekoğlu’nun ustaca işlediği bu roman, sizi duygusal bir yolculuğa çıkaracak ve aşkın gücünü keşfetmenize yardımcı olacak. “Sevgimin Esareti”ni okuyarak, Hazan ve Demir’in tutkulu dünyasına adım atın ve kendinizi büyüleyici bir aşk hikayesinin içinde bulun.


Ayşegül Çiçekoğlu «Sevgimin Esareti» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Ayşegül Çiçekoğlu «Sevgimin Esareti» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Ayşegül Çiçekoğlu «Sevgimin Esareti» online kitap pdf türkçe oku