Şule Avlamaz “İs Kokan Zeytin Ağacı”

Şule Avlamaz "İs Kokan Zeytin Ağacı" Yazar(lar) Şule Avlamaz
Kategori(ler) Roman
Yıl 2024
Sayfa 199

OKU KITAP INDIR

İs Kokan Zeytin Ağacıkitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Mihra Elnurova, Türkiye`nin güneyinde ufak bir Türkmen ülkesi olan Karahan`da yaşamaktadır. Sıcacık bir ailede büyüyen Mihra, hayatın sert ve acımasız yüzüyle henüz tanışmamıştır.

Ta ki ülkesinde baş gösteren iç savaşa kadar.

Ülkenin çeşitli bölgelerinden ayaklanma ve silahlanma haberleri gelirken her şeyin düzeleceğine inanarak yaşayan genç kız, bulundukları şehre bir sabah, ülkesini ve kendi topraklarını korumak için Türkiye`den askerlerin gönderildiğini öğrenir. Bu askerlerin arasında hayatının aşkının da olduğundan bihaberdir.

Yağmurlu bir günde şarkı söyleyip kendi kendine eğlenirken çitlerin arkasından onu izleyen Türk askeri Yusuf Agâh Demiral`ı görünce Mihra`nın kalbi o zamana dek hiç atmadığı kadar kuvvetli atmaya başlar.

“Ben Mihra Elnurova ve bu benim sevdam, aşkım, hüznüm. Ben Mihra Elnurova ve bu benim hikâyem.”


Şule Avlamaz “İs Kokan Zeytin Ağacı” kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Şule Avlamaz “İs Kokan Zeytin Ağacı” ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

PDF