Şule Avlamaz «Karanlığın Şehri 2»

Şule Avlamaz «Karanlığın Şehri 2» pdf indirYazar(lar) Şule Avlamaz
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 778

OKU KITAP INDIR

Karanlığın Şehri 2 kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Karanlığın şehri o gece bir ışığı misafir etti.
Bu ışık gökyüzüne değil, efsunlu bir kadına aitti…

Kitabı bulmak için Alkandros topraklarına giren Efsan, Alkandros Kralı Karan Alkan’dan kurtulmaya çalışırken ummadığı bir durumla karşılaşır ve sıradan bir insan olduğuna dair inancı içinde uyuyan efsane güçle kırılır. Sırlar ve asıl gerçeklerle denge taşları yeniden dizilirken Efsan ruhunu ve benliğini azılı bir çatışmanın içinde bulur.

Tüm bu kimlik ve aidiyet arayışları ortasında Efsan’la Alaz’ın arasında filizlenen aşkın, yaşanan her zorluğa göğüs gerebilecekleri kadar güçlü olup olmadığı ise yine verecekleri acı dolu bir mücadeleye bağlıdır.

Her şeye rağmen Efsan’ı korumak için ona bir söz veren Alaz Şahzade sadece fiziksel değil, psikolojik olarak da büyük bir savaş verir. Krallıklar karşı karşıya gelirken Alaz, hayatını köklerinden sarsacak bir seçim yapmak zorunda kalır ve bu seçim, bir isyanın fitilini ateşlemek üzeredir.

“Ölmeni istemiyorum Efsun,” dedi benim gibi sessizce.
Sesi güven doluydu. “Seni öldürmelerini istemiyorum,” diye ekledi. “Benimle olmanı ve seni kurtarmayı istiyorum.”


Şule Avlamaz «Karanlığın Şehri 2» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Şule Avlamaz «Karanlığın Şehri 2» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Şule Avlamaz «Karanlığın Şehri 2» online kitap pdf türkçe oku