Şule Avlamaz «Ateşin Oğlu»

Şule Avlamaz «Ateşin Oğlu» pdf indirYazar(lar) Şule Avlamaz
Kategori(ler) Roman
Yıl 2017
Sayfa 502

OKU KITAP INDIR

Ateşin Oğlu kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Ölüm; dört harf, iki hece, içinde sayısız anlam ve acı besleyen, ne zaman, nerede, nasıl geleceği belli olmayan bir olay.
Küçük yaşta gözlerinin önünde ailesi katledilen ve bu nedenle hayata siyah bakan Aras Karahanlı ile çocukken annesini kaybeden ve babası tarafından terk edilen Eylül Avcı’nın yolları bir gece tesadüfen kesiştiğinde, ikisi de başlarına geleceklerden bihaberdi.
Aşk bazen hiç ummadık bir zamanda, hiç olmayacak kişiyle doğar ve bütünleşir.
Peki, ölümle bu kadar erken yaşta tanışmış iki genç insanın nasır tutmuş kalpleri birbirine bağlanabilir mi?


Şule Avlamaz «Ateşin Oğlu» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Şule Avlamaz «Ateşin Oğlu» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Şule Avlamaz «Ateşin Oğlu» online kitap pdf türkçe oku