Robert Greene «İKTİDAR: Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası»

Robert Greene «İKTİDAR: Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası» pdf indirYazar(lar) Robert Greene, Joost Elffers
Kategori(ler) Ekonomi
Yıl 2023
Sayfa 622

OKU KITAP INDIR

İKTİDAR: Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Robert Greene’in “İKTİDAR: Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası” adlı kitabı, gücü ele geçirmek ve kullanmak isteyen herkes için kılavuz niteliğindedir. Bu kitap, gücün ne anlama geldiğini, nasıl elde edilebileceğini ve etkili bir şekilde kullanılabileceğini açıklar.

Kitap, gücün kötü bir şey olmadığını, aksine kişinin kendi hayatını kontrol etmesine ve başkalarına yardım etmesine olanak sağladığını vurgular. Güç, doğru şekilde kullanıldığında birçok kapıyı açabilir ve insanların mutluluğuna katkıda bulunabilir.

Robert Greene, gücün artık fiziksel şiddetle değil, bilgi, iletişim ve strateji ile kazanıldığını belirtir. Kitap, 48 farklı güç yasasını açıklar ve bu yasaları örneklerle destekler. Bu yasalar, her türlü gücü ele geçirmek ve kullanmak isteyenler için önemli öğretiler sunar.

Bu kitap, kişisel gelişim ve liderlik konularına ilgi duyan herkes için değerli bir kaynaktır. Gücü ele geçirmek ve kullanmak isteyenler için rehber niteliğinde olan bu kitap, okuyucularına farklı bakış açıları sunar ve etkili bir lider olmanın yollarını gösterir.


Robert Greene «İKTİDAR: Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Robert Greene «İKTİDAR: Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası» ücretsiz PDF E-kitap indir (oku)

Rate article

 1. Özgür

  Harika bir kitap

  Cevapla
 2. aaaa

  harika

  Cevapla
 3. Yasin

  Kitabı Merak ediyorum.

  Cevapla
 4. Mehmet

  Çok iyi

  Cevapla
 5. Muni

  Good

  Cevapla
 6. Emir

  Çok iyi

  Cevapla
 7. Furkan

  Güzel

  Cevapla
 8. Aytane

  Güzel galiba

  Cevapla
 9. mel

  çok iyi

  Cevapla
 10. İlkay

  çok iyi

  Cevapla
 11. atakan

  çok iyi bi kitap

  Cevapla
 12. Çary

  Güzel kitap

  Cevapla
 13. fatma

  Harika

  Cevapla